Meklēšanas rezultāti

SS.COM - Atklāta zagšana ( Komentārs)

Atklāta zagšana ...Jums pat vairākas reizes atkārtoja to, ka šajā gadijumā tas ,ka viņu noteikumu daudzi punkti ir pretrunā ar likumu nav VISPĀR svarīgi. Un ja mēs arī ieverojam šos viņu noteikumus , tad tajos ir teikts "pārkāpjot vai neievērojot sludinājumu servisa ss.com lietošanas noteikumus, administratoram ir pienākums dzēst sludinājumu. Lietotājam uz ss.com kontu tiek atgriezta summa, par neizmantotā sludinājuma pilnām publikāciju " Tiešām joprojām nesaprotat? Pretprasību par ko ? ja pat pēc viņu pašu noteikumiem nauda ir jāatgriež.. ?

SS.COM - Atklāta zagšana ( Komentārs)

Atklāta zagšana ...īpašiem zābakiem atkāroju jau ento reizi - šajā gadijumā tas ,ka viņu noteikumu daudzi punkti ir pretrunā ar likumu nav VISPĀR svarīgi. Un ja mēs arī ieverojam šos viņu noteikumus , tad tajos ir teikts "pārkāpjot vai neievērojot sludinājumu servisa ss.com lietošanas noteikumus, administratoram ir pienākums dzēst sludinājumu. Lietotājam uz ss.com kontu tiek atgriezta summa, par neizmantotā sludinājuma pilnām publikāciju " Esi galīgs zābaks un joprojām nesaproti? Pretprasību par ko ? ja pat pēc viņu pašu noteikumiem nauda ir jāatgriež.. ?

SS.COM - Atklāta zagšana ( Komentārs)

Atklāta zagšana ...liela tad kas tā kādam ir jādāvina? Pārlasiet vēlreiz ko rakstiju tur ir atbildēts uz jūsu jautājumu.. Turklāt uzdodu jums jautājumu - par ko jūs vispār runājat ja ņemam vērā šo - "pārkāpjot vai neievērojot 5. Punktā minētos sludinājumu servisa ss.com lietošanas noteikumus, administratoram ir pienākums dzēst sludinājumu. Lietotājam uz ss.com kontu tiek atgriezta summa, par neizmantotā sludinājuma pilnām publikāciju dienām. " Principā sūdzībā un jebkurā iesniegumā pietiktu tikai ar tekstu "neatgrieza naudu" un iekopēt šo te viņu pašu noteikumu punktu. bet jūs kautko vēl nesaprotat...

SS.COM - Ss.com ( Komentārs)

Ss.com Paldies par info. Noteikti izmēģināšu Dalder.lv Par ss.com runājot - nu kāpēc cilvēki turpina to izmantot.. ss.com = slikts serviss

SS.COM - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem ( Komentārs)

Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem Pastāstīšu savu atgadījumu ar šo kantori. Laiku atpakaļ biju ievietojis sludinājumu ss.com ka tirgoju jaunu mopēda karburatoru par 20Eur. Biju to iegādājies pa šo summu, bet apstākļu dēļ to nesanāca izmantot. Protams vēlējos to pārdodot atgriezt iztērētos finansu līdzekļus. Neviens to tā arī nenopirka un man nekāda jēga no tā ka manta bezjēdzīgi mētājas plauktā. Nolēmu cenu samazināt uz pusi lai ieinteresētu potenciālos pircējus. Ievietoju maksas sludinājumu ka karburatoru tirgoju par 10Eur...

SS.COM - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem ( Komentārs)

Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem Https://www.sudzibas.lv/irina-romanova-krapsana-c445485 šo sūdzību uzrakstīja cilvēks, kurš ieliek sludinājumus ss.com un nodarbojās ar krāpšanu! Piedāvā īrēt dzīvokļus kuri īstenībā nav latvijā, bet bildes ir paņemtas no krievu mājaslapām, un prasa, lai viņam izsūta naudu par rezervāciju, kad nauda tiek pārskaitīta - pazūd un neatbil! Atbild tikai uz e-pastu, un telefonu zvaniem neatbild. Visi sludinājumi viņam bija vienāda un ss.com sāka viņam dzēst sludinājumus, tāpēc viņš ielika šeit...

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Советую создать пост на Facebook, про эти кидетельсва со стороны ss.com. Там на 100% соберутся всех кого кинули и эта история получит продолжение. Меня эта ситуация еще не застала, но ss.com реально обнаглели и с ценами и с кидаловом.

SS.COM - Krapšana ( Komentārs)

Krapšana Советую создать пост на Facebook, про эти кидетельсва со стороны ss.com. Там на 100% соберутся всех кого кинули и эта история получит продолжение. Меня эта ситуация еще не застала, но ss.com реально обнаглели и с ценами и с кидаловом.

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

SS.COM - Nesaprotu. ( Komentārs)

Nesaprotu. Es arī visu sen jau andelēju Facebook un bēdu nezinu. Ņemot vērā SS.com reputāciju, neeksistējošo klientu servisu un faktisko loteriju - vai Tavs sludinānjums netiks dzēsts un ss.com kontā esošā nauda nebūs "tutū", labāk izvēlēties mazāk riskantus un bezmaksas sludinājumu servisus.

SS.COM - Krāpšāna, konta bloķēšana ( Komentārs)

Krāpšāna, konta bloķēšana Vienīgā izeja ir rakstīt iesniegumu Pateretaju tiesību aizsardzības centram, tāpat arī ss.com par līdzekļu atgūsanu(tas nekas ka viņi neatbild) un versties policija ar iesniegumu! SS.com ir parlaimīgi ka mēs neko nedarām bet naudu šiem davinam!

SS.COM - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Отправка писемь не работает уже несколько дней (месяц назад письма от людей приходили, но наверное не все). Если сам себе отправляешь письмо через ss.com, то оно доходит. А если другие люди отправляют, то писем просто нет! Сами люди звонят и удивляются, почему я не отвечаю на их письма, которые они отправили через ss.com. Им система показала, что письмо успешно отправлено. Но этих писем просто НЕТ!

I I.L. 22.11.2018
Komentāri 5 Web lapas

SS.COM - Mistiska personas dokuemntu prasīšana ( Komentārs)

Mistiska personas dokuemntu prasīšana Kas tur nesaprotams? Persona X no portāla ss.com prasa aizsūtīt e-pastā manus personu apliecinošos dokumentus un nevar pat norādīt ne pamatojumu ne arī identificēt pati sevi. Nu kas tā par lietu. Ienākumu nodoklis no vecu mantu pārdošanas? JŪs laikam jokojat. Tātad, ja es pārdodu savu veco telefonu, par kuru vienreiz jau esmu samaksājis Pvn, tad pēc jūsu teiktā pārdodod to ss.com, man vēl būtu jāsamaksā vēlreiz in nodoklis. Pilnīgs stulbums.

SS.COM - Mistiska personas dokuemntu prasīšana ( Komentārs)

Mistiska personas dokuemntu prasīšana SS.COM nav pamatojuma prasīt personas apliecinošu dokumentu, jo tas satur pārlieku daudz informācijas (parakstu, dzimšanas datus, pilsonību, fotogrāfiju) .Šī informācija nav nepieciešama, lai atskaitītos valsts ieņēmumu dienestam. SS.COM nekādi nevar būt pārliecināts, kurai personai pieder personas apliecinošais dpkuments, kuru viņiem nosūta persona X. Miljonus pelnošai kompānijai vajadzētu prasties savu portālu savienot ar internetbanku vai latvia.lv autentifikāciju, kas sniedz daudz lielāku...

SS.COM - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Man arī neatgrieza naudu ss.com kontā par publicētajiem sludinājumiem 1.aprīlī un skaidrojumu nesniedz un ignorē. Tā ir maldināšana un krāpšana, par ko pienākas sods. Iesaku viesiem rakstīt sūdzības PTAC, lai piemērotu viņiem sodu. Savulaik PTAC jau viņus sodīja par negodīgu komercpraksi. https://www.ptac.gov.lv/lv/jaunums/ptac-piemero-sia-ss-un-sia-internet-15-000-eu...

SS.COM - Ss.lv krāpnieki un zagļi ( Komentārs)

Ss.lv krāpnieki un zagļi Piedodiet par kļūdām.Mīļie cilvēki,tas ka SS.lv vai SS.com pieder kaut kādiem naudas mūļiem lai jūs neattur,viņiem nav tiesības apkrāpt,apzagt un pazemot savus klientus.Aizmirsu piebilst,ka feisbukā par divām diennaktīm man atsaucās daudzi ,kurus šis kantoris apkrāpa.Un divi juristi pieteicāspar baltu velti visas formalitātes nokārtot.

SS.COM - Nepatiesa Cena ( Komentārs)

Nepatiesa Cena Tad kādā sakarā liec sūdzību par ss.com? Tā ir sludinājumu vietne! Tev par granulu pārdevēju bija šeit jāsūdzas, nevis par ss. Sludinājumā taču var atrast, ka viņus sauc "RK Trans Trade".

Krāpnieks izmanto Omnivu - Krāpšana ( Komentārs)

...ar mani, tikko pirmoreiz pēc ilgāka laika ieliku sludinājumu ss. Meitenes bilde cita. Teresa Losina. Jau sapratu, ka kaut kas aizdomīgs. Vēl viltīgi noskaidroja iepriekš, kāda man banka. Un tas noteikti ir vakars un dpd, kas vakarā pēc darba laika nav sazvanāms. Adrese, uz kuru nosūtīja: https://dpd.lv.pristatumus-partner.online/order/605065948 prasīja, lai ievada bankas datus un smart-ID vietā 11111 Neuzķerieties! Telefons +37126919094 Sazinās whatsappā pēc SS.com pārdošanas sludinājuma.

Ss.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana ...sešu mēnešu laikā vairāk par 70 analoģiskām sūdzībām publicētas tikai SUDZIBAS.LV. Pie kam sūdzās nevairāk par 10% cietušo. Aicinu uzreiz iesniegt rakstisku Sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) un Valsts Policijā par SS.LV un SS.COM krāpnieciskām darbībām. Es, kā cietušais no tādām pašām darbībām, iesniedzu sūdzību jau aprīlī. PTAC veic pārbaudi pēc patērētāju tiesību pārkāpumu fakta, bet Policija un Prokuratūra veic pārbaudi par krāpniecības faktu (svešas nauda...