Rīgas Satiksme - slikts serviss

Šodien braucu ar 24 autobusu plkstens 21.29 no Aizvējas ielas autobusa numurs 78430 un es nekur nebiju redzējusi ka 24 autobusam būs jākāpj iekšā pa 1 durvīm pēc plkstens 21.00 un kad sapratu ka jākāpj iekšā pa 1 durvīm tikai šoferis sāka pact toni uz mani sakarā ar to ka vajaga zināt to ka pēc pulkstens 21.00 ir tikai pa 1 durvīm jākāp. Cik esmu braukusi nevienu reizi nevajadzēja. skatījos Rigassatiksmes mājas lapā tur nekas nav rakstīts kad 24 autobusam pēc pulkstens 21.00 ir jākāpj iekšā pa 1 durvīm. Jautājums kapēc mangaļsalā šoferis pacēla toni uz mani sakarā pa 1 durvīm bet citās pieturās jau taisa visas durvis vaļā ja pat neviens nekāpj ārā ?

4 st atpakaļ

V

Good Intentions 3 st atpakaļ

Jau vairāk, kā gadu šāda prakse. Ir ziņās bijis un mājaslapā arī ir informācija, bet nu var jau palaist garām.

Good Intentions 3 st atpakaļ

Nav sliktākais. Pa lielam šoferis varēja arī aizbraukt prom negaidot kamēr pieleks.

R rocod 52 min atpakaļ

Buy database registered fake Passports (What sApp 01‪9414045214) _ Buy citizenship documents.