www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepamatīgs līgumsods

Rīgas Satiksme - Nepamatīgs līgumsods

Šodien no plkst.17.35-18.04 braucu ar 15. autobusu, no Dienvīdu tilts- S.Eizenšteina iela. Braucot autobusā bija ļoti daudz cilvēku, ka nevarēja apsēdinaties , tāpēc iegajot autobusā, mēs ar draugu nevarējām reģīstrēt mūsu biļetes (abi macāmies vidusskola un ir Personalizētas kartes). Apsežoties, apmēram laikā no Ainavas ielas- Ieriķu ielas iegāja autobusā kontrolieri, un mans draugs pieceļas, lai reģīstrētu mūsu biļetes, savu biļeti viņš paspēja reģistrēt, bet manu ne, jo nenormāls kontrolieris ieskreja autobusā un nedeva manam draugam reģīstrēt manu biļeti. Pēc tam šīs kontrolieris atņema manu biļeti un aiztura pie sevis uz kādam 2-3 minūtēm, un pēc tam atnāca pie manis, un teica maksāt uzreiz sodu, par to ka neesmu reģīstrējusi biļeti. Viņš nepajautāja vai man ir nauda ar ko tagad samaksāt, vai vēlos samaksāt pēc tam, viņš vienkarsī neatdevot manu biļeti teica man maksāt sodu. Bet ka Rigas Satiksme nesen teica, ka cilvēkiem kuriem ir uz rokas biļete, viņi nevar sodīt. Tāpēc man rādās priekšlikums, ka kontrolieriem maksā papildu bunusus, par sodītiem cilvēkiem, jo šīs kontrolieris uzreiz, nejautajot un neprecizējot situāciju, teica maksāt sodu .

10.06.2024

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 11.06.2024

Labdien! Atbildes saņemšanai aicinām rakstīt uz [email protected].

P

K Katrīna951 11.06.2024

Autobuss bija tik piebāzts, ka nevarējāt nopīkstināt, bet vietu apsēsties atradāt un joprojām nevarēja nopīkstināt? :D

X Xxx001 11.06.2024

Acis izmežģīju kamēr izlasīju. Un tādi vēl vidusskolā mācoties... Tur nu paši vainīgi ka nepīkstināja. Vienmēr var atrast iespēju to izdarīt.

P pew.zlattaa 12.06.2024

Sāksim ar to, kā ta nav mana problēma kad. Mūsu Latvijas Satiksme trolejbusu un autobusi vienmēr ir pilni. Un ja cilvēki nelaiž man nopīkstināt biļeti vai e-talonu tā nav, mana problēma, pameiģiniet jūs paši iekāpt konkrēti pilnaja trolejbusa vai autobusa….Ja jums,ir mašīna turiet savu muti ciet..to kad, jums patik izteikt savu viedokli nav slikti, bet.To kad, jūs cenšaties izveidot neloģisku atbildi varbūt. Jums noderētu atgriezties skola un iemācīties…Es saprotu jums Latviešiem patik izteikt savu sarkazmu…Apsveicu jūs…protams ir citas iespējas bet ja man nav…tad nu atvainojiet neko šeit nevaru izdarit:)

X Xxx001 11.06.2024

Nepamatīgs sods... 🤣

K Katrīna951 12.06.2024

Ir braukts studiju laikos bieži un daudz. Un nesakat, ka nevarat tikt cauri pūlim, lai nopīkstinātu biļeti. Pilnīgas muļķibas. It sevišķi, ka rakstījāt, ka tikāt sēdēt. Par laimi es izmācījos un tiku pie laba darba un tiku pie mašīnas kā Jūs sakat.

P pew.zlattaa 12.06.2024

Tagad dažos gadijumos, sevišķi 15 un 31.autobusā nevar tikt cauri pūlim, jo cilvēkus ir tik daudz, ka vienkārši nevar normāli kustēties.
Apsēzamies mēs tad, kad cilvēki kuri sēdēja mums blakus, un kuri pieceļas, lai izietu, tāpēc apsezamies uz viņu vietām, bet tas bija laikā kad autobuss vēl nepienāca uz pieturi un šis “pūlis” vēl nav izgājis. Tāpēc tik un tā bija cilvēki pie biļetes registratora.
Es nezinu kāpēc tagad cilvēki, kuriem ir mašīnas un kuri brauca ar autobusiem “savos laikos” , var noteikti teikt, ka nevar būt ka nevar tikt pie biļetēm, un ka nevar būt ka tik daudz cilvēku bija autobusā. Ja Jūs izlasīsiet dažas sūdzības uz Rigas Satiksme, Jūs ieraudzīsiet, ka cilvēki sūdzas par ro, ka pa maz kursē autobusi, un dēļ tā ir daudz cilvēku autobusā. Un plus, mēs ar draugu braucam pēc plkst 17.00, un ka mēs visi zinām, tas ir laiks, kad cilvēki atgriežas no darba mājās.
Es negribēju visu to aprakstīt, bet ja Jūs nesaprotat galveno domu par to, ka kontrolieris agresīvi uzvedas, un Jūs sākat kaut ko rakstīt par manu pareizrakstību, tad varu secināt, ka Jums vajag izveidot konfliktu un pazemot cilvēkus, kuriem latviešu valoda nav dzimta valoda. tad konfliktējat ar tiem, kuri raksta vienkārši par to, ka Rigas Satiksme nevar kontrolēt to, ka autobusa ir nepieklājīgi cilvēki.
Paldies

X Xxx001 16.06.2024

Kas ir Latvijas satiksme? Es tādu nezinu. Un Tev drīzāk vajadzētu atgriezties skolas solā. Nereāli daudz kļūdu. Tak reiz vajadzētu iemācīties rakstīt bez kļūdām.

X Xxx001 16.06.2024

Tu dzīvo Latvijā tad arī iemācies valsts valodu tā lai nav tik daudz kļūdu.