www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Neattaisnota sodā izrakstīšana

Rīgas Satiksme - Neattaisnota sodā izrakstīšana

Kā vispār var darba pieņemt neadekvātus kontrolierus, šodien braucot ar 25 trolejbusu kontrole zaļajās vestēs apstādināja pirms ķīpsalas pieturas, mēs bijām skrējuši uz trolejbusu un kad iesedāmies transportā sākam ievadīt datus Rīgas satiksmes aplikācijā, man viss sanāca ātri bet vīram aizkavējas maksājums un tieši tajā brīdī iekāpa tā neadekvāta Dāma kurai es palūdzu nedaudz pagaidīt lai varētu samaksāt par braucienu bet viņa savukārt sāka rupji runāt un teikt ka viņiem nav laika uz to un lai mans vīrs kāpjot ārā no trolejbusa jo viņam neesot biļete, es ar savu vīru un bērnu izkāpām bet mans vīrs turpināja reģistrēt biļeti un tā pati kontroliere savā zaļajā vestē visu laiku pie auss bļaustījās ka nav jēgas reģistrēt biļeti jo vienalga viņam būšot sods un to ka vajadzēja to darīt ātrāk, kā viņa izteicās mēs viņu ieraugot, tikai tad sākam reģistrēt biļeti un mans vīrs neizturēja un sāka pacelt balsi jo viņa neklausījās ko viņai Saka, viņam vienalga vajadzēja reģistrēt biļeti jo vajadzēja tikt uz nākamo transportu un teica ka ar viņu viņš vairs nerunās. Vīrs teica ka runāšot tikai ar policiju. Policija palūdza vīram nelamāties un uzjautāja personas kodu un vārdu, uzvārdu. Tas notika pulksten 16.00 10. Septembrī 25. Trolejbusā. T. Nr.27167

10.09.2024

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 11.09.2024

Labdien! Pretenziju gadījumā aicinām rakstīt uz [email protected].

V

Good Intentions 10.09.2024

Vajag kāpt iekšā ar biļeti nevis kāpt iekšā un mēģināt pirkt biļeti.

V VeRiOnA1999 11.09.2024

Ja nav tādas iespējas iegādāties biļeti attiecīgajā vietā? Aplikācijā ir vienīgā vieta kur es viņu varu iegādāties. Ko tad darīt tādā gadījumā?

V VeRiOnA1999 11.09.2024

Mēs visi esam cilvēki un dzīvē mēdz gadīties daudz ne dažādas situācijas, noteikti neesmu vienīgais cilvēks un mans vīrs arī nav vienīgais kam ir šādi vai savādāk gadījies diskutēt ar sabiedriskā transporta kontroli.

Good Intentions 10.09.2024

Jūsu vīrs veselu pieturu un vel kādu laiku nobrauca bez biļetes par ko ir sūdzība?

V VeRiOnA1999 11.09.2024

Kas jūs varat zināt ka viņš vēl kādu laiku nobrauca bez biļetes kas jums tā liek domāt? Varbūt kārtīgi neizlasijāt sūdzību?