Rd Electronics - Slikts serviss

Labdien. 05.04.2024 internetveikalā nopirku bezvadu skaļruni blow bt920, Cena 35.00 euro. Ieslēdzot skaļruni viņš uzreiz sāk bļaut uz pilnu skaļumu kas vispār ir šim skaļrunim, un tas ir cipars 28! Pēc tā kad es noregulēju skaļumu un ieslēdzu viņš vienalga neiegaumē cik paliek tas vajadzīgais skaļums, un slēdzot nākošo reizi atkal ir tas pats 28. Tas vēl nav viss, kad ir noregulēts skaļums un skaļrunis kādu laiku paskan viņš pats no sevis atkal sāk bļaut uz to ciparu 28.
Biju aizgājusi uz veikalu nodevu garantijas remontā pirmo reizi 20.04.2024 jo nokavēju atgriešanas14 dienas, skaļrunis mēnesi bija it kā remontā - rezultāts defekti nav konstatēti. Bet viss tas pats turpinās, ieslēdzot bļau skaļi un pēc laika pats atkaļ paliek skaļš. 09.06.24 iedevu remontā otro reizi šodien 22.07.2024 saņēmu atpakaļ. Ieslēdzot veikalā pārdevējs no skaļuma palecās un pagāja malā, bet pēc tam teica ir ok. Un atkal defekti nav konstatēti. Veikalā kamēr skanēja skaļrunis mēs ar pārdevēju runāties savā starpā nevarējām, jo bija nežēlīgi skaļi, bet man pārdevējs pateica "ko gribat kad pērkat lēto preci, nopērkat brendu sony, jbl". Bet es taču nepirku nocenoto preci vai preci ar defektiem, es pirku preci kuru varu atļauties. Tā tad tas nozīmē ja pērk preci kurai Cena ir zem 100 euro, tad labāk naudu uzreiz mest miskastē?
Ar cieņu solvita plūmīte.

22.07.2024