www.sudzibas.lv RD Electronics Slikta attieksme

Rd Electronics - Slikta attieksme

Drausmas, es nesaprotu vai pārdevēja tiešajos pienākumos tiešām neietilpst klienta apkalpošana? Pie preces stāvu 5 minūtes, veidoju acu kontaktu ar pārdēvēju, kurš bija vienīgais aiz kases, bet reakcijas nekādas, pārdevējs sēž telefonā un pat nepaskatās uz klientu. Darbinieks vārdā Armands, paldies par sapratni, viens no sliktākajiem apkalpošanas servisiem kādu savā mūžā esmu piedzīvojusi, pārdevējs vismaz varēja izrādīt iniciatīvu un pienākt pastāstīt par preci! Paldies Armandam, kurš Nepalīdz ;)

31.07.2024

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 31.07.2024

Labdien!
Paldies, ka veltījāt laiku, lai mūs novērtētu!
Būsim pateicīgi, ja atsūtīsiet sīkāku informāciju ar Jūsu novērojumiem par saņemto apkalpošanu mums uz e-pastu [email protected]. Veicot saziņu, lūdzam norādīt radušās situācijas detaļas, kad saskarāties ar atsauksmē norādīto pieredzi.
Gaidīsim Jūsu vēstuli. Paldies!

ar cieņu, RD Electronics.

Velvetpopstar 31.07.2024

Mutes nav. Pasaukt nevarējāt?