Rd Electronics - Maldināšana

Pasūtīju preci decembra vidū. Tajā pašā laikā saņēmu 10 ziņas, ka piegāde kavēsies. Tikai šodien uzzināju, ka prece tomēr nebūs pieejama. 2 mēneši iztērēti. Neiesaku – nepērciet neko no RD, ja neejat klātienē uz veikalu, jo viņi Jūs čakarēs.
Man atvainošanas neinteresē, bet kompensācija par iztērēto laiku. Vienīgais veikals Latvijā, kur samaksā par preci, gaidi 2 mēnešus un beigās pasaka, ka tomēr nebūs. Maldināšana, krāpšana u.t.t.

22 st atpakaļ

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes