Rd Electronics - Krāpšana

Nelāga piedzīvojums ar rd elektroniks (electronics) sākās ar to, ka biju pasūtījis fotoaparātu canon eos-250d, kuru cerēju saņemt līdz 1. Septembrim īsziņā norādītais pēgādes laiks 23.08.2024 pienāk 21 augusts un saņemu īsziņu ar atvainošanos un paziņojumu, ka termiņš pārcelts uz 05.09.2024, tad nolēmu doties uz veikalu un ‘dzīvajā’ aplūkot kaut, ko piemērotu.

2024. G. 23. Augustā biju ieradies rd elektroniks Rēzeknes nodaļā, kur vitrīnā pie fotoaparāta canon eos-90d bija izvietota tabuliņa ar cenu 1698,99. No informācijas uz tabuliņas varēja noprast, ka tā ir tikai fotoaparāta Cena bez apdrošināšanas. Pārdevēja dikti uzstāja, lai es noformētu papildu garantiju, ko es kategoriski atteicos, tad viņa paziņoja, ka sataisīšot atlaidi garantijai un man būšot jāpiemaksā tika 45 eiro, ko es arī izdarīju. Atbraucis mājās nolēmu paskatīties viņu mājaslapā un konstatēju, ka esmu piemuļķots, jo spoguļkamera canon eos-90d kit 18-135mm is usm maksā 1413,99 eiro. Esmu apmaksājis apdrošināšanu 314,96 un pa virsu uzmetis dzeramnaudu 45 eiro.

Un tas vēl nav viss, jo būdams veikalā pasūtīju divus akumulatorus nu jau nopirktajam fotoaparātam un papildu objektīvu 319.00 eiro tādu centu par to Sola vēl joprojām, bet man 2024. G. 26. Augustā piezvana no rd electronics un paziņoja, ka būšot jāmaksā vairāk – 365 eiro.

29.08.2024

C

C Canon 90D 29.08.2024

skatāmies video

C Canon 90D 29.08.2024

skatāmies video šeit https://failiem.lv/u/qef8majvsm

( ( ͡❛ - ͡❛) 29.08.2024

Cenas fiziskajos veikalos un internetā var atšķirties un atšķiras. Jums pārdeva fotoaparātu par cenu kura bija norādīta uz cenu zīmes veikalā. Fotoaparātu varējāt tajā brīdi pasūtīt arī RD internetveikalā, taču tad atkal būtu jāgaida vismaz nedēļa. RD papildus garantija ir mēsls, taču pārdevēji ir spiesti to smērēt pircējiem, no tā ir atkarīga viņu alga. Jums bija visas iespējas atteikties no papildus garantijas vai, ja pārdevējs turpinātu uzstāt, tad no pirkuma kopumā.
Par otro daļu; ja pasūtījums veikts veikalā, tad iesaku atcelt pasūtījumu un pasūtīt obektīvu internetveikalā pa lapā norādīto cenu ar saņemšanu un samaksu tajā par Rēzeknes filiālē. Tas būs ātrāk, nekā mēnešiem gaidīt PTAC rīcību.