www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Darbinieku nolaidība un maldināšana par preces izskatu

Optimus Mēbeles - Darbinieku nolaidība un maldināšana par preces izskatu

Iegādājāmies optimus mēbelēs preci - bērna gultiņu mikolaj 160x80, viss super, mums der, tumši koka dēļi, baltas malas ar caurumiem! Foto pievienots kā izskatās veikalā! Nopērkam, pakojam vaļā un vispār neizskatās pēc tās gultas ko sūtījām! Foto arī pievienoju kā izkstās iegūtā prece, dēļi gaiši un malas bez caurumiem! Ja pat oriģināli izskatās kā iepakojumā, kāpēc zālē tiek izlikta maldinoša informācija? Esmu kārtējo reizi vīlusies, iepriekš pievēru acis uz to, ka pasūtam vienu, papīros skaidri gaiši rakstīts ko esam iegādājušies, bet izdod pavisam ko citu, kā arī rēķinā iekļauj to ko neesam vēlējušies, naudu par to neatgriež, bet piedāvā samainīt pret kaut ko citu. Ja arī prece izvietotā zālē atšķiras no tā, kas mūs sagaida iepakojumā, var taču paziņot klientam!

25.08.2024

E