Atrisinātakorupcija - korupcija

Nepatvaļīga rīcība tieši Jēkabpilī Meža ielas apkaimē tas notiek kā pēc pavēlēm.
nakts stundās tā brīžiem pazūd vai nedeg pavisam un tad šajā klusajā ieliņā pa krūmiem notiek dažādas dīvainas lietas un vazājas aizdomīgas personības notiek seksa akti tieši aiz mājām un var dzirdēt pudeļu saskandināšanu, no rītiem ap sešiem no rīta noteiktā dienās kad saule aust un laternām nāktos padzist tās tieši ieslēdzās apgaismojot logus, citur pilsētā tas nav manīts.
tieši pie meža 6 mājas trīs no laternām brīžiem padziest un tad mājā notiek balītes tas ir īpatnēji laikam tas pat tiek saskaņots ar kādu.
ziemā laternas tiek slēgalētas kā sos signāls turpu šurpu lai gan tām nāktos degt noturīgi.
lūdzu izskatīt šo faktu jo tur var būt vāks tieši ar šo rīcību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta vairis gercāns 2 st atpakaļ

interesanti fakti