Centrālā Laboratorija - Slikts serviss

Raf centrā Jelgavā ļoti slikta attieksme pret grūtniecēm, nevar vairāk nekā stundu tikt nodot analīzes, pat ja medmāsa izej ārā un redz, ka sēž grūtniece, neskatoties uz paņemtiem numuriņiem grūtnieču Rindā (vairāk arī neviena cita grūtniece tur nebija) , no tā Rindas vispār negāja numuriņi, kā arī no vairākām citām, ņēma tikai pēc pieraksta (pat ja starp tiem cilvēkiem bija vairākas pauzes) , kā arī vienkārši no medmāsas puses tika izsaukti kādi citi numuriņi, kas nevienam nepiederēja. Tad, kad jau palikām divi cilvēki uzgaidīšanas telpā, man vienkārši ieteica iet iekšā pēc neeksistējoša numura, jo mani 4, kas bija paņemti vairāk nekā stundas laikā vienkārši tika ignorēti. Pēdējam cilvēkam nācās darīt tā pat. Nav paredzēts grūtniecēm, laboratorija atrodas tc iekšā, nevar nosēdēt bez svaiga gaisa un ūdens tādu laika periodu. Attieksme ņemot analīzes arī nebija laba.

16 st atpakaļ

D

ž žurcis 5 st atpakaļ

Attieksme varēja būt labāka, bet nav skaidrs kādēļ pašai ūdens nav līdzi.