www.sudzibas.lv "IMA Autoserviss" SIA Krāpšana - slikts serviss

"IMA Autoserviss" SIA - Krāpšana - slikts serviss

Ņemot vērā ka šis serviss ir vienīgais serviss ko zinu kas Kuldīgā darbojas ar gāzes iekārtām esmu pie viņiem vairākas reizes vedusi savu mašīnīti. Pirmo reizi vedu savu mašīnu kad tikko biju nopirkusi no auto plača. Kā jau zināms nekad nevar zināt kad pēdējo reizi kas bija darīts mašīnai un drošības pēc veicu visus nepieciešamās apkopes. Samaksāju 80 eiro, labi, kas vajadzīgs tas vajadzīgs. Pēc kādiem 3 mēnešiem kaut kas bija noticies šai gāzes iekārtai atkal aizvedu saka ka kaut ko tur nomainīja utt. protams paiet laiks un atkal kaut kas notiek. Kad gāju noskaidrot, kas pa vainu un cik tas maksātu, kaut kāds tur sīkumiņš pie balona jānomaina, maksātu apmēram 10 EUR, tur dažu minūšu darbs. Labi sarunāju laiku. Atvedu mašīnīti, tā kā negribēju nīkt pie viņiem izdomāju tur pat pa lauku pastaigāšu, beigās mana pastaiga bija ieilgusi 4 h. Nu labi, beidzot sagaidījusi gribu maksāt, man pasaka ka 30 EUR, es pārsteigta, jo speciāli zvanīju un jautāju par cenu. Beigās vienojāmies par 20 EUR. Savu darbu bija paveikuši, to varēja redzēt. Lai gan vēlāk man viens cits speciālists teica, ka to dabu varēja izdarīt 2 minūtēs un detaļai cena arī nav nekādas. Nu tā nedaudz palika slikti ap sirsniņu, ne jau velti iepriekš interesējos iepriekš par cenu. Nu labi, kas bijis tas bijis. Tagad mašīnītei gāzes devējs neiet, vajadzētu nomainīt. Prasu atkal cik tas varētu maksāt, nosauc palielu summu, bet šoreiz eju interesēties pie cita un saka ka citur to dara pa 2x mazāku summu. Paiet laiks līdz sarunāju ka man šis cits speciālists paņems un savedīs mašīnīti kārtībā. Stāstīju kas ir darīts un mainīts, un tad viņš mani pārsteidza, pateica ka mašīnītei nav veiktas nekādas apkopes, visas gumijas un viss pārējais ir acīm redzams ka ļoti ilgi nav nekas aiztikts, darīts. Zinu, ka citi veic apkopi reizi gadā, vēlams ir 2x gadā, man tas bija ik pēc 2-3 mēnešiem. Cik saprotu, kaut ko jau ir darījuši - butaforiski, bet nav veikuši darbības vai mainījuši detaļas par ko visu laiku esmu maksājusi. No citiem arī esmu dzirdējusi, ka ir baigais kāsēju uzņēmums. Es vēl saprotu ka tev izprasa butaforisku summu, bet vismaz izdara to kas jādara, nevis prasa lielu summu un neko nedara. Tas ir kā spļāviens virsū. Tas ir zemiski un pretīgi.

V