Ekotransport ltd - Slikts serviss

Loti slikts un nekorekts serviss.Pasūtīju pārvadātājus,kas aizvestu mantas no UK uz LV,vispirms solīja,ka būšot 14.datuma.Vēlāk,kad jautāju,kura laika,man atbild,ka tomēr būšot 15.datuma.Kad zvanīju šī datuma vakara,teica,ka būšot pēc 2h,līdz fināla pusnakts vieta atbrauca 4.30am.Visa nakts negulēta pirms ceļa.Šoferis brīnās,kāpēc mēs vel sūdzoties. Apmēram,lai priecājas,ka vispār atbrauca.Tad sakas rēķināšana,cik jāmaksā par pakalpojumu. Ta vieta,lai visu korekti nosvērtu,šoferis ņēma naudu par KATRU somu atsevišķi,kuras nesvēra pat 10kg.Kad pateicu,ka tādu naudu nemaksāšu,viņš saka manas mantas sviest ara no mašīnas.Biju šokēta par tādu attieksmi,neiesaku izmantot šos pārvadātājus,lai gan tie ir vieni no populārākajiem.Šī bija otra reize,kad ņemu šos pārvadātājus,pirmā reize nebija pārpratumu,jo bija tik viena soma lai gan ari pirmā reize viņi neatbrauca solītāja datuma,bet pusotru dienu vēlāk,vienu reizi var gadīties,ne jau divas,plus šāda izturēšanas,briesmīgi un nepieņemami.