Econom City SIA "UBL" - Krievu radio

Labdien!
Iegāju 28.08. Econom City veikalā Nīcgales 2, un biju ļoti nepatīkami pārsteigta- izrādās esmu kkur Krievijā, jo visā skaļumā skan kkāds krievu hītu radio. Pārdevēja arī knapi spēj pamatot šādu radio izvēli. Uzskatu, ka tas normāli un pieļaujami!

Papildināts JANUCIS 28.08.2024

Pēdējā teikumā kļūdījos-iztrūkst vārds " nav". Tātad - tas, ka skan krievu radio - nav! normāli un pieļaujami.

J

T tainsīgatiesa 28.08.2024

latvān-perdaku degšanu var novērot pat no kosmosa. Krievu dziesmas skan, uzreiz aizdegās:D

L LabiDzīvojam 28.08.2024

ieklīdeni - nu nepatīk tava krievu pasaule svešā valstī. ja neesi apmierināts ar Latviju,tevi te neviens nav aicinājis un netur.

M mr.latvia 28.08.2024

Nopietni, dēļ mūzikas jāsāk psihot... a ko darīs kad angļu mūzika skanēs, mēs taču nedzīvojam anglijā.

J JANUCIS 29.08.2024

Vateņi ir pilni ar utīm, veciem sviedriem, tagad arī kara asinīm- smird pa gabalu! Jau drīz tā Laimes zeme aizvērs savas pēdējās šķirbiņas un tad neizspruks neviens. Steidziet ieņemt labākās vietas!