www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss, nepiegādā paku

DPD - Slikts serviss, nepiegādā paku

07.08.2024. internetveikalā veicu pasūtījumu, apmaksāju un saņēmu ziņu, ka paredzamais piegādes datums ir 13.08.2024., vēlāk saņēmu informāciju, ka paka nodota kurjeram.Sūtījuma Nr.01425074199717

14.08.2024. no DPD SMS, ka sūtījumu piegādās laika posmā no 10.52 līdz 12.52. Diemžēl, savu sūtījumu nesagaidīju. Nodomāju, nu labi, visādi var gadīties, varbūt piegādās nākamajā dienā, tomēr ne nākamajā, ne aiznākamajā dienā nekas nenotika, bija klusums...16.08. piezvanīju uz klientu centru, kur mani iznofmēja, ka norādīta neprecīza adrese. Precizējām adresi un man teica, ka sūtījums tiks piegādāts 19.08. Un kā jūs domājat, 19.08. nebija ne SMS ne kādas citas ziņas no DPD. 20.08. nolēmu uzrakstīt, lai noskaidrotu, kas par problēmu. Saņēmu atbildi, ka paku piegādās 21.08. Protams, ka arī šajā datumā neviens neko nepiegādāja. 22.08. Atkal rakstu DPD. 23.08. saņemu SMS, ka man tiks piegādāta ilgi gaidītā paka laika posmā no 11.33 līdz 13.33. Pacietīgi gaidu, telefons visu laiku līdzi, to neizlaižu no rokām, lai nepalaistu garā kurjera zvanu...Paiet SMS norādītais laiks, bet no kurjera na ziņas, ne miņas...atkal rakstu DPD, kas notiek? Kur mana paka? Saņemu atbildi, ka mani kurjers nav varējis sazvanīt!

Man pirmo reizi tik negatīva pieredze ar DPD. Līdz šim nekad nebija nekādu problēmu! Esmu vīlusies, bet vēl joprojām ceru, ka savu paku saņemšu...

DPD, lūdzu uzņemieties atbildību un atrisiniet šo problēmu!

24.08.2024

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 26.08.2024

Sveicināti!

Kā jau minējāt sūdzībā, DPD sistēmā redzam, ka sākotnēji sūtījumam bija norādīta neprecīza piegādes adrese, kā arī kurjers nav varējis Jūs sazvanīt.

Sūtījums šodien ir piegādāts.

Atvainojamies par radušos situāciju un ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!

Ar cieņu,
DPD

S Sintija55 26.08.2024

Man vienreiz bija tieši tāpat, kā gaidīju sūtījumu noteiktajā laikā un man pat nepiezvanīja. Zvanīju uz klientu centru un man pasaka, ka ir zvanīts tādā un tādā laikā. Bet visu laiku biju zonā, nekāda zvana nebija. Un kurjers zvanītu vairākkārt. Bet man paveicās, ka nākamajā dienā tomēr sūtījumu piegādāja.

S Sintija 26.08.2024

Šodien beidzot saņēmu ilgi gaidīto, smagi nākušo paku! Tomēr tikām galā ar šo situāciju! Paldies jaukajam un atsaucīgajam kurjeram! Paldies arī DPD!