www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss A

DPD - Slikts serviss A

Dpd! Kur mana paka? N 05757980011615
statuss: piegade 18.07.2024. Divas dienas 18.07 un 19.07 nebija vieta skapī, šodien informācija nule... Viss, nezināms melns caurums. Pirms tam saņēmu citu paku, ļoti skaistu, to var redzēt bildi. Cik ilgi būs bardaks un tādā attieksme pret klientu? Es diemžēl nevaru mainīt piegādātāju ǰo tā pārdevēja izvēle...

22.07.2024

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 22.07.2024

Sveicināti!

Informējam, ka sakarā ar to, ka Paku Skapjiem bija tehniskas problēmas un tajos nebija iespējams ievietot sūtījumus, sūtījuma piegāde kavējās, kā arī sakarā ar šo bija pieaudzis sūtījumu apjoms un Paku Skapjos var trūkt vietas arī nākamajā dienā. Sūtījums 05757980011615 šodien ir nodots uz piegādi, kad tas tiks ievietots Paku Skapī, Jūs saņemsiet ziņu ar PIN kodu.

Lūgums precizēt pakas numuru, kas ir norādīta fotogrāfijā, tālākai sūdzības izskatīšanai.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni!

Ar cieņu,
DPD