www.sudzibas.lv DPD Slikt serviss

DPD Latvija - Slikt serviss

Gaidīju sūtījumu no veikala bestsecret. Vakar izsekošanā ieraudžīju, ka paku esmu saņēmusi. Izsekošanas kods 05757978775129. Piezvanīju, man ļoti pieklājīgi apsolīja noskaidrot un pārzvanīt.
No rīta piezvanīja, izrādās ka kļūdas dēl, vakar 14.22 paka ir nevis piegādāta man, bet aizsūtīta atpakaļ. Ļoti ātri strādājat. Liels paldies!

29.05.2024

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 29.05.2024

Sveicināti!

Sūtījumam ir reģistrēta kļūdaina atgriešanas nosūtītājam.

Aicinām sazināties ar internetveikalu, kur esat veikuši pasūtījumu, lai vienotos par sūtījuma saņemšanu.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un kavēto sūtījuma piegādi!

Ar cieņu,
DPD

Papildināts VN9 29.05.2024

Ar BestSecret sazinājos uzreiz. Veikala, kā arī Vācijas DPD izsekošanā uzrādās, ka sūtījums ir piegadāts man. Nezinu, cik ilgi būs jagaida atbilde. Ātrāk būtu pasūtīt jaunu preci, bet viss ir izpārdots. Prece, kas ir vajadzīga šodien, braukās šurpu turpu mēnesi.

V