www.sudzibas.lv DPD Krāpšana

DPD - Krāpšana

2.06.2024 uz adresi netika piegādāta prece/sūtījums N05757979750187 .Kurjers nevarēja mani sazvanīt, bet man zvana nebija. Kurjers atstāja sūtījums pakomata.3.06.2024 es izmantoja PIN kodu lai saņemt paku, bet iekša tukšums...un jocīgi kā mana paka liela un tā tukša plauktiņā nekada6 gadījuma neiet. Sūtījuma statuss DPD un internet veikalā ir ,,piegādāts,, to pašu man teica DPD konsultante. DPD pretenzija izskatīšana 20 dienas...Es esmu jūtos apzagta!

03.07.2024

Papildināts Neapmierināts DPD cilveks 04.07.2024

Pareizs datums 2.07.24 un 3.07.24.Piebildīšu arī,ka neviens neprasīja manu piekrišanu piegādei pakomātā.

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 05.07.2024

Sveicināti!

Atvainojamies par nepatīkamo starpgadījumu, kas rezultējies sūtījuma piegādes kavējumā!
Par sūtījuma piegādes kavējumiem tika ziņots un tiks veiktas nepieciešamās darbības, lai turpmāk līdzīgi gadījumi neatkārtotos.

Pateicamies par sapratni!

Ar cieņu,
DPD

Papildināts Neapmierināts DPD cilveks 05.07.2024

Paldies, ka atdevāt man manu sūtījumu:))) Deļ jums banāls pirkums internetā izraisīja lielu negatīvu .Diemžēl jūs neesat šīs problēmas risināšanas iniciators, bet jums vajadzētu!