Reitings Zobārstniecība

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
Tamāras Vinogradovas zobārsta prakse
B-Dents
Medical Group Dens
Baltic Dental Services

Valis zobārstniecība - Выгнали из клиники не поставив пломбу и обманули на 150 евро

Выгнали из клиники не поставив пломбу и обманули на 150 евро Расскажу как меня выгнали из клиники с открытыми каналами без пломбы и обманули на 150 евро. Итак, начну по порядку: 1) я лечила зуб у врача х, которая якобы (!) вычистила мне каналы, поставила временную пломбу. Я заплатила за это около 150 евро или больше. Соответственно мне сказали приходить через время заполнять каналы. Я записалась через месяц, за недели 1,5 до этого визита у меня начал иногда болеть зуб, реагировал на некоторую еду. Болел сильно. Я записалась по телефону на прием к...

Denta - Paviršs darbs

Paviršs darbs Zobārstniecības Klīnikā Denta - zobārste inga putne ļoti pavirši veic savu darbu. Ļoti ātri un nekvalitatīvi. Kad atnācu lai labo jo traucē plombe, pajautāja... Un tāpēc jūs atnācāt? Protams neko labāku nesalaboja, tāpēc uzskatu ka 100€ ir izmesti vējā, un jādodas pie cita zobārsta labot Ingas paviršību! Tikai ķiķinās ar savu māsiņu... Un pacienti ir otrajā plānā! ?

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Klienti ir idioti, ja nespēj sarēķināt pakalpojuma izmaksas

Klienti ir idioti, ja nespēj sarēķināt pakalpojuma izmaksas Ļoti nožēloju, ka pirms došanās uz šo iestādi apskatīju tikai tās cenrādi, bet ne cilvēku atsauksmes internetā. Būtu ietaupījis gan laiku, gan naudu un pats svarīgākais nervus. Jo piečakarēta cilvēka sirdsmiers atgriežas ne ātrāk kā pēc nedēļas. Piektdienas vakars, zobu sāpes kļūst neciešamas arī pēc trešās ibumetina tabletes. Nolēmu doties uz zināmo diennakts denta klīniku brīvības gatvē, tomēr apskatot internetā konstatēju, ka tā vairs klientus pēc pl. 20: 00 nepieņem. Meklēju google un...

Šmita zobārstniecība Ogrē - Mežoņi!

Neisakam uz turieni vest bērnus, kuriem ir akūta situācija. Ja bērns būs bailīgāks vai nervozāks, nevis viņu mēģinās nomierināt vai kā jauki aprunāties, bet iespējams vēl sabļaus uz viņu vai liks turēt ar varu! Ja negribiet sabojāt pirmo iespaidu par zobārstiem, neiesaku vest uz šo klīniku.

Patello Klīnika - Laba klīnika

Laba klīnika Biju pie Dakteres Loretas Priekules un grib uzslavēt viņu par to, ka izārstēja manus zobus ļoti labi un efektīvi un pie tam ārstēšanas plāna beigās uzdāvināja man super zobu birsti! Man ļoti patīk ka zobārsti uzņem tevi ar smaidu, man vispār nebija ne bail, nedz arī kas sāpēja Cik saprotu Dr. Loreta ir arī pasniedzēja, jo viņu bieži uzgaidāmajā telpā gaida studenti un prasa padomus

Rēzeknes zobārstniecība, rēzeknes slimnica - Slikts serviss

Обратилась за помощью в Резекненскую стоматология с острой болью. Позвонила, сказали приходите с самого утра, какой-нибудь врач примет. Пришла с самого утра. Сказали ждите, может быть в 317 кабинете примут. Отождала час, зашла в кабинет, доктор сказала только по предварительной записи, хоть сдохни со своей зубной болью. Пошла в регистратуру, говорю, запишите меня к какому-нибудь врачу. Нет, не можем. Все! Спасибо за помощь Rēzeknes zobārstniecības!

"Sanadents ZA", SIA - Nekvalitatīvi veikta higiēna !

Nekvalitatīvi veikta higiēna bērnam, tā es varēju iztīrīt pati mājās ar parasto birsti! Aplikums bija redzami palicis..., turklāt skaitījās valsts apmaksāta, bet bija jāmaksā 5€, lai gan, kad zvanīju un pierakstījos, pārprasīju, vai ir valsts apmakasāta uz ko atbilde sekoja"jā" Bet visvairāk šokā biju par higiēnistes rīcību, pēc mana bērna zobu apstrādes, kad izvēlējās vienas garšas pastu, bet, kad higiēniste bija jau iespiedusi plaukstā, bērns pārdomāja un gribēja otru pastu, viņa atvēra lielo trauku un atlika pastu atpakaļ. Un ja nu visi bērni ir tik neizlēmīgi? Fui!

Dentiks zobārstniecība - Отношения руководство клиники с пациентом

Отношения руководство клиники с пациентом Много лет была пациентом этой клинике, врачи хорошие но во время моего лечение было много накладок. Я работаю в другой стране и в конце года прошу заполнить форму для возвращения налогов, так вот в этом году руководство потребовало с меня деньги 25€ за эту услугу.

AtrisinātaRSU stomatoloģijas institūts - Materiālu trūkums? vai nevēlēšanas palīdzēt

Materiālu trūkums? vai nevēlēšanas palīdzēt Negribu rakstīt globāli par visu iestādi! Reģistratūrā loti jauks un atsaucīgs personāls, pat loti! Taču kirurgijas nodaļā neatradās šinas, lai sašinētu zobus, neticās, ka visā Rsu stomatoloģijas institūtā nebija ar ko sašinēt zobus pēc traumas!

Valis zobārstniecība - Neprofesionāla higiēniste

Neprofesionāla higiēniste Higiēniste Olga Krieviņa tik sirdīgi ņēmās ar zobakmeni, ka izrāva plombi, turklāt priekšējam zobam! Izstāstīju sākumā, ka jūtīgi zobi, tāpat tur ņēmās tā kā ap dzelzsbetonu nevis dzīvu cilvēku. Šausmīga sajūta, nekad tur neatgriezīšos. Vēl piedāvāja zobārsti Janu, kas varot sataisīt manu priekšzobu, bet paldies, no šīs klīnikas neko man nevajag vairs.

Dental.lv - Ļoti labs serviss

Ļoti labs serviss Ļoti profesionāli un labi paveikts darbs, izraujot gudrības zobu, vispār bez sāpēm un ļoti laipni apkalpoja mani Ģirts diemžēl neatceros uzvārdu, liels paldies, bija paniskas bailes un dakteris nomierināja visu veica rūpīgi un par salīdzinoši lētām cenām ar citām vietām.

Ārstu prakse Anna - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Uz šodienu 10:30 ( kad zvanīju vēl pirms noliku klausuli pārjautāju-tātad 18.09.2019 10:30 uz ko man atbildēja-jā!) , pieraksts 3 gadīgam bērniņam uz zobu apskati/ higiēnu. Pirmo reizi. Aizejot izrādās, ka pierakstīti esam bijuši 10:00 , nevis 10:30. Sieviete pie kases vēsi atcērt-sēdiet pagaidiet, ja 11 pacients neatnāks tad varbūt jūs paņems. Pēc brīža iznāk no kabineta daktere ar uzbrūkošu toni-pie kā jūs? atbildu ka bērnam uz apskati, pirmo reizi. Ka bija sajaukts pieraksta laiks. Neko...

Denta - Slikts serviss

Slikts serviss Svētdien vakarā (15.09.2018) devos uz zobārstniecības klīniku "DENTA", jo bija akūtas zobu sāpes un bija nepieciešama palīdzība. Nonākot ārsta kabinetā, izstāstīju savu bēdu, ka sāp zobs augšā kreisajā pusē. Daktere nolēma uztaisīt rentgenu, lai zinātu ko ar mani darīt tālāk. Uztaisot rentgenu ārste teica, ka vainīgs ir pēdējais zobs kurā ir caurums, kā arī paziņoja ka neesot nedz iekaisums, nedz strutas. Nolēma iešpricēt anestēziju, nedaudz patīrīt un ielikt zobā zāles. Dabūju diva...

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Augsta maksa par sliktu kvalitāti

Augsta maksa par sliktu kvalitāti Pieteicos uz 20.00, Daktere Anna,uzvārdu neminēja ,teica, ka zobu vajag raut ,samaksāju pirmajā vizītē 165 , raušana bija briesmīga,rāva, urba, pusstundu, rezultāta smagana bij tā savainota, ka nedēļu dzīvoju uz pretsāpju zālēm, sāpēja visa puse, auss žoklis, pārējie zobi, nu tik sliktu raušanu, un vēl par tādu cenu nebiju pieredzējusi, un narkoze, kādai bij jābūt devai, ka 6 stundas visa labā sejas puse bija nejūtīga, pēc nedēļas gāju noņemt šuves, to darīja māsiņa, kad sāku izteikt savu sašutumu, Dr Anna vnk izgāja no kabineta. Neejat uz turieni, neiesaku.

Dental Septiņi - Ļoti kvalitatīvi un labs serviss!

Ļoti kvalitatīvi un labs serviss! Vakar atnācu uz šo klīniku uz fotobalināšanu, pie reizes izlēmu pakonsultēties ar ārsti par nošķeltiem zobiem, viņa uzreiz piedāvāja risinājumu, un uzreiz arī zobus salaboja! Perfekts darbs, patīkams serviss, un modernās omulīgas telpas! Ar zobu balināšanas procedūru arī esmu apmierināta. Pierakstījos arī uz zobu higiēnu, un zoba implantāciju. Liels paldies dakterei Gražinai Šandrohai!

Dentiks - Labs serviss

Labs serviss Šodien zvanīju uz klīniku, paskaidroju, ka salūzis citā vietā pirms 5 gadiem taisītais kronītis. Ar zobu viss citādi labi, kanāli tīri. Mani pieņēma uzreiz pēc stundas, kronīti uztaisīja pa vakaru. Liels paldies dakterim itkinam, kurš bija gatavs pabeigt kronīti deviņos vakarā. Man savukārt prieks, ka nav jābraukā pa konsultācijām, jo visi esam strādājoši cilvēki. Pagaidām laba pieredze ar šo klīniku.

Dental Septiņi - Nepieņemams serviss

Nepieņemams serviss Pierakstījos uz zobu labošanu 18: 30, aizgāju uz klīniku un pateica, ka ir jāpagaida. Beigās nogaidīju vairāk kā stundu. Bija nepieciešamas salabot divus zobus - ielikt plombas. Pirms zobu labošanas tika veikta anestēzija, kura vispār nepalīdzēja, jo urbjot zobus ļoti sāpējā. Pēc 21: 00 gan viena puse sejas palika nejūtīga. Pēc sprices, ārste atkal kaut kur aizgāja uz minūtēm 20. Ļoti neprofesionāla pieeja, ar klientiem komunikācija nekāda.. Sertifikātu daudz, bet izskatās, ka jēgas no tiem...

Gelam - Slikts serviss, bojājums.

Slikts serviss, bojājums. Atnācu pie protēzistes Ozolas, vinja bez jebkādam zalem ir sakusi man raut prieksha zobu, pec tam tomer uztaisija anesteziju, ar adatu sapigi durot kur pagadas, neko nejautajot izrava, pabridinajot ka nakamreiz laikam to blakus zobu ari izraus, kaut vins man neshupojas. Samaksaju 43, ar ceku butu 48 eiro.

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības klīnika - neadekvātas cenas.

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības klīnika - neadekvātas cenas. Esmu pirms jau laba laika bijis šajā klīnikā, ar domu nekad tur vairs neiet, ko arī esmu pildījis, bet nesen atcerējos par šo vietu - meklējot zobārstniecības klīniku, kas strādā naktīs jo bija akūts gadījums, un protams ši klīnika tika piedāvāta googlē, kad tev ļoti sāp, pat ja ir slikta pieredze, tu esi gatavs uz visu, bet pirms sava iekšējā solījuma pārkāpšanas, tomēr vēlējos paskatīties sūdzības par šo iestādi, lai atgādinātu pats sev ar ko man ir darīšana, un vienā no sūdzībām bija...

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Krāpšana naudas

Krāpšana naudas Iegāju apsēdos krēslā uzstaisija rengenu, pateica vai nu varam saglabāt zobu vai raut ārā, uz ko es atbildēju ,ka saglabāsim, pateica cenu 160 eur. Labi aizgāju parunāt ar māti un draugu, piekritām . Tīrīja kanālu, strutas tīrīja, ielika drenu. Beigās pasaka 195 euro man šoks, es nezinu par ko es maksāju ,jo nepieraksta neko sīki un smalki kas tika darīts lai esmu lietas kursā nevis čekā tikai uzraksta pakalpojums. Neiesaku krāpj uz cenām.