Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

Putnu Fabrika Ķekava - Bojata prece

Bojata prece Šodien es nopirku vistas kājas no kekavas. Datum bija līdz rītam 06.11.2018 .Iepakojums nebija tvērts, Es tas atveru , smaka bija ne slikta bet kad sāka tos gatavot un viņi, kā saka smirded uz visu maju . Smaka vareja apliecinat kā tie nomira pirms pusgada. Un pats galvenais, iepakojums nebija bojāts, un iepakojuma bija vakuums. Un tas nav pirmo reizi kad man ir trapijosies sliktie stilbini , bet es nedomaju ka tas var atkartoties tris reizes . Bet labi ka es nepabaroju ar tiem bērnus . Jo e...

Maxima - Продают кофе с плесенью

Продают кофе с плесенью Народ я неделю назад ходил в большую максиму в добеле с жалобой что у них продают кофе с плесенью сегодня зашёл на прилавках стоит тоже самое кофе и таже самая плесень все мы знаем, что плесень — это плохо. Что, если съесть позеленевшую булку или колбасу с душком, можно схлопотать серьёзное отравление, а всё, что пахнет кислятинкой, нужно срочно выкидывать в мусорное ведро.

Winestok - Slikts serviss

Šodien aizgāju uz veikalu winestok, labas cenas, gribēju atstāt kādu labu daļiņu naudas. Ejot veikalā man ar kapuci galvā pīpējot uzbrauca "ti čo ņeviģeš mje pereriv". Tiešām neredzēju nekādu zīmīti, vienalga, ja arī būtu, nu aizslēdz durvis, un nevar runāt tā, visas pārējās pārdevējas bija ļoti jaukas, un ja tev riebjās tavs darbs, tad atrodi darbu, kur tu vari pīpēt un nerunāt ar cilvēkiem.

Gaļas nams Ādaži - Krāpšana

Krāpšana Kāpēc pircēji tiek maldināti? Kāds vispār jums sakars ir ar ĀDAŽIEM? Sauciet savu kantori kā patiesībā ir: "Gaļas nams Lielvārdē"! Jūsu vārītās desas vispār nav ēdamas - kaut kāda tualetes papīra piegarša.. Kādreiz Ādažos ražoja ļoti garšīgu doktordesu uc, bet jūs tik blamējat Ādažu vārdu... Fui

Cesualus.lv - Loterija-akcija/ Slikts serviss

Šogad vasarā beidzās akcija alum miezītis, kur sakrājot 30 korķus varēja vinnēt t-krekliņu. Benzīntanka virši man paskaidroja kā krekliņa pašlaik nav, bet kad būs nezinot, tomēr pateica ka akcija sakara ar to būs pagarināta, gāju uz viršiem Tukuma kādus 5 reizes-atbilde viena nevar sarazot uzņēmums tik daudz. Kad akcija beigusies man paskaidroja ka tā bija pagarināta uz vienu nedēļu un t-krekliņitika izsniegti rindas kārtībā pierakstoties.1) kāpēc veidojat loteriju un apsolāt to ko nevarat...

Latviaji 100 - Latvijai 100

Personiski man nav problēmu ar to ka tuvojas Latvijas simtgade, bet man ir problēma ar to, ka visur ir saliktas tas "latvijai 100" uzlimites. Piemēram, es mierīgi eju uz Maximu nopirkt gurķīšus, a ko ieraugu ir ka tie gurķi ir aplimeti ar "latvijai 100". Nu tad redz kur ir tā problēma visi aizmirsis par to ka si valsts ir 100 gadus veca pēc 18. Novembra. Ja kas man nav problēmu ar latviju, tikai ar to ka mēs nedaudz pārspīlējam ar tas simtgadi.

Поддельный продукт? - Как это назвать?

Как это назвать? К теме о поддельных продуктах ввозимых в Латвию. На фото 2 пачки спагетти, купленых в 2 разных магазинах. Стокман и Максима соответственно. При этом на одной пачке указан импортер, На второй просто продублированы ингридиенты, данных импортера нет.

Baltais - Nekvalitatīvs ražojums

Nekvalitatīvs ražojums Šoreiz pagadījās slikts produkts. Esmu apbēdināta, jo bieži pērku šo produktu. Kas tas ir, nezinu. Izskatās pēc pulvera kunkuļos vai kā tamlīdzīga. Tā kā bērni ļoti gribēja ēst, iedevu un nolēmu pati pagaršot, neviens no mums viņu nevarējām ieēst jo piens bija negaršīgs. Derīguma termiņš 13.11.2018 pirkts 30.10.2018

Mego - Neievērošana PVD miniminus

Neievērošana PVD miniminus Labdien. Šodien biju iegājis veikalā MEGO kas atrodās Baldonē. Personālam nav ne vainas bet tīrība gan pašvaka. Kur atrodās augļi lidinās mušas un pie miltu izstrādājumiem tas pats. Bija doma paņemt kādus salātus un maizīti lai ātri uzkostu bet redzot šo pārdomāju...

Garšu buķete - Slikts serviss

Iesaku pieprasīt iesvērt tieši tik, cik prasijāt. Katru reizi, lai ko prasītu, iesver vairāk. Tāds tirgus izspiešanas stils. Šodien prasījām, vai pistācijas ir bez sāls. Pārdevēja pagaršoja un pateica, ka ir bez sāls. Mājās konstatējām, ka ir ar sāli.

AtrisinātaGarozas pamatskolas pusdienas - Ēdināšanas kvalitāte

Es sūdzas par Garozas pamatskolas pusdienām. Skolēniem(skaitā man) tiekam spiesti dzert rasēnu kuram beidzas termiņš ātrāk nekā paredzēts, jo piens tiek turēts ārpus televizora. Zupas kuras mums pasniedz ir nevis zupas, bet pretīgas putras. Tad vēl mums skolas bufetē ir cenas saldumiem lielākas nekā superveikalos.

ZIF pankūks - Loti sliktas

Loti sliktas Nopirku stockmann pankuku ar gaļu piektdien, pankuka cieta, sausa neēdamā, gaļa smird domājam vai vajag est bet nospriedām ka stockmann sliktas lietas netirgo. Uz ko arī iekritām! Šausmīgi, briesmīgi, nwgaršigi bijām pirkuši iepriekš, (bet laikam cits ražotājs bij jo tās pankūkas bij pilnīgi savādākas) , zif pankūkas vnk needamas, vīram slikti no vinas, visu nakti vemj, zvanīju pašam uzņēmumam, vispār nekā nereaģē neiesaku! Nekad vairāk!

Rimi - maldināšana

maldināšana RIMI kohma - Valmieras Rimi izvēlos produktus, aizeju pie kases kur saņemu paziņojumu - šo pārtikas preci nevarat nopirk, jo nav ievadīta sistēmā...? Varbūt varat pielikt pie pārtika preces ziņu, uzmanību, šis produkts nav sistēmā un nevarēsiet nopirkt:) Tikai labs jautājums - kāda jēga izlikt preces, lai tās vienkārši stāvē'tu plauktā?

Рими / Елгава - Салатик

Салатик Думал после того как траванулись с женой максимскими салатами на новый год, больше уже ни когда не куплю … забылось со временем. Часто едем на море в саулкрасты, там и чище и людей меньше, по дороге любил заезжать в т. Ц на рафе за разливным пивом и как то еще решил зайти в рими, пирожков купить, это были не описуемо гадкие, следующий раз опять решили что то пожевать купить, купили уже суши расфасованные, какая это была гадость не свежая, третий раз был последним, забежал, взял четыре мини...

Rimi Dobele - Salati/ Slikta kvalitāte

Salati/ Slikta kvalitāte Rimi Dobele neiesaku nevienam pirkt uz vietas gatavotos salatus itseviski galas salatus tur tas vecenes ar neapmierinatiem gjimjiem uz kjep ljep atro samet pat nesagriezh kartigi sastavdalas un pectam garso pec suda varrbut vecus produktus izmanto, maxima dobele ir daudz labaka kvalitate salatiem.

Rimi - Nekvalitatīva prece.

Nekvalitatīva prece. Купила 05.09.2018 г. В магазине рими на Югле" Югласцентрс" 1/2 арбуза. Когда разрезали его увидели жолтые прожилки. Сев дольку во рту гореч. Побежала искать инфу, помог всезнающий гоогл, он сразу дал ответ. Ягода напичкана нетратами. Опасно есть, после такого арбуза может быть сильное отравление и затруднено дыхание. Как проверяют товар когда принимают. Это опасно для жизни есть такое, а тем более ребёнку.

RIMI Ogre - Bojāta prece

Bojāta prece Šodien veikalā Rimi Ogre iegādājos olas. Abi iepakojumi jocīgi. Viena ola smirdīga,kaste satecējusi,pārsitot olu ola izstek ar baltganu dzektenumu.Protams olas aplipušas ar ielakojuma papīru. Un vispār izrādas olām pirms divām dienām beidzies termiņš. Nopirku 01.09.2018.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Maxima veikals brīvības iela ir viens no visapmeklētākajiem veikaliem jēkabpilieti. Tur ir gan pārskatāms preču izvietojums un daudzveidība, ka arī prece ir svaiga un kvalitatīva. Viss jau it kā būtu labi, bet darba organizācija galīgi nederīga. Pie kasēm ļoti bieži veidojas garas rindas it sevišķi brīvdienas. 'loti nepieklājīgas jaunas pārdevējas. Tādus vārdus kā paldies, lūdzu vai labdien viņas laikam nezina. Vai tie'sam neviens neapmāca jaunās pārdevējas? . Pilnīgs pretstats ir rimi - ne tur rindas, jo tiek atvērtas laikus papild kases un arī pārdevējas 'loti laipnas.

Latvijas Maiznieks - Krāpšana

Krāpšana Sveiki! 19. augustā veikalā iegādājos “Latvijas maiznieka” putukrējuma kūku ar želejas gabaliņiem “ Vējo!”, kūka reklamēta ar kārdinošu pildījumu - putukrējumu un želejas gabaliņiem. Kāds nepatīkams pārsteigums bija sagriežot torti un redzot, ka no putukrējuma un želejas gabaliņiem nav ne ziņas. Nosaukums “Vējo!” tiešām ir atbilstošs, jo pildījums kā redzams “aizvējojis” prom. Bēdīgi!

Rimi Dombrovska ielā Rīgā Vai Laima? - Krāpšanās

Krāpšanās Iegādājoas RIMI veikalā Dombrovska ielā Rīgā Laimas šokolādes konfektes ar melno balzāmu (bija atlaide), tad kāda 1/5 daļa konfekšu bija ar kramā sacietējušu pildījumu - droši vien vecas. Uz pašām konfektēm nav derīguma termiņa norādes, un tāpēc kāds šmugulējas - piejauc vecās konfektes pie jaunākām. Kur tas notiek - Laimā vai RIMI? Mans piedāvājums - OBLIGĀTI uz katras konfektes ir jābūt tās derīguma termiņa gala datumam! Citādi ir augsne gala patērētāju krāpšanai.