Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Voldemārs Neiders - Krāpšana, melošana

Neielaidieties nekādās saistībās ar Voldemārs Neiders! Skaisti runā un sola daudz solījumus, kurus pilnīgi nekad nepilda. Manā situācijā tā bija auto pārdošana viņam - atļāvu samaksāt par auto pa daļām uzreiz nepārrakstot, labu gribēdams vēl bonusā iedevu ziemas riepas. Solījumu 3 mēnešu laikā daudz - par apmaksu, pārrakstīšanu un soda nomaksu, kas bija uzlikts no radara. Kad tika piedraudēts ar policiju, tad auto tika pārrakstīts un tālākie solījumi par soda nomaksu un reģistrācija...

Cityparks - Штраф из воздуха

Штраф из воздуха Приехал в maxima на Виенибас Гатве и не написал время кода приехал. Вышел через 10 мин. С покупкой и купил "часики" бумажные (есть чек со временем покупки) , получил штраф, не за парковку, а за то что не было на чем записать время.

Riepu Garāža - Melo

Melo Jau trešo reizi uzrāvos: 2 gadus atpakaļ piezvanu uzzināt vai ir rinda, saka ka nav, dažu minūšu laikā atbraucu - rāda uz rindas galu, 2-3 stundas gaidīšanas. Aizbraucu uz citu servisu, un pēc stundas jau biju mājās. Pagājušogad līdzīgs gadījums bija ar šī kantora servisu Pļavniekos. Šogad atkal ar Priedaines ielu. Tagad sapratu - tā ir sistēma.

Liepājas Autobusu Parks - Плохой сервис

Плохой сервис Сегодня ,24 ноября в 9.05 с улицы Рояс ,ребёнок 10ти лет поехал на автобусе под номером 3. Ему надо было выйти на остановке на ул. Салму,но по ошибке нажал кнопку на ул. Авоту,увидел что не его остановка и не вышел,за это водитель автобуса накричал на ребёнка,вместо того чтобы помочь ребёнку.

Alpinbus, Cabtours, Ab Connect, Arvils, Romans, Nauris - Krāpšana

Sveiki, tātad ja nu kāds gadījuma interneta atrod sludinājumu ka vajadzīgi šoferi, darbam alpos. Taisit transferus tūristiem tad jums būtu noderīgi zināt. par pēdējo sezonu netika samaksātas algas nevienam šoferim(22civeki soziem) par pēdējo 1.5 mēnesi, un līdz šim joprojām saka ka naudas nav, bet firmai viss kartība. Ja nu gadījuma gribēsiet pasi pārbaudit, tad zināt, ka bus vieta apartamentos var but un var ari nebūt, nemaz nerunāšu par izvēlēto apartamentu kvalitati. pats letakais no...

Autodna - Naudas izmešana

Naudas izmešana Lieka naudas tērēšana, 14,90€ par to, ko pats zini un kas ir publiski pieejams csdd un LTAB. Auto 12 gadus nobraucis pa holandi un ne reizi nav uzrādījis odometru, pat pie 9 īpašnieku maiņas, tas nevar būt. Auto DNA vienkārši sinhronizē informāciju no csdd un LTAB.. viegls peļņas avots.

Cityparks - Krāpnieki

Krāpnieki Kā da sakarā man ir sods ko es neesmu pārkāpusi sodu manau automašīnai bija uzlikts 15.11.2019 16: 05 ja man vēl bija laiks ko izmantot jūsu stāv laukumā atļauju nopirkām 15.11.2019 15: 25 sodu man uzlika 16: 05 man vēl bija laiks tikai beidzās 16: 45 ka nevarēja redzēt ja tieši aiz slotiņas nolikts visu varēja redzēt tur pat arī sodu ielika

Ard Baltic SIA - Lietota automašīna ar remontējamu motoru

No šī uzņēmēja, kas pārdod lietotas automašīnas, iegādājos lietotu auto, kuram braucot tālāku gabalu uz mājām, izrādījās, ka pazūd eļļa. Un motoram vajadzīgs kapitālais remonts. Uzņēmējs, protams vairs atbildību nenes. Tāpēc brīdinu citus, lai uzmanīgi iepērkas pie šī pārdevēja.

Riepu Garāža - Riepas.

Riepas. Vēlējos iegādāties divas lietotās riepas, sazvanīju kompānijas riepu montāžas vietu. Aizbraucu, ka jau visi mēs vēlamies lētākas riepas. Pārdevējam prasu lētākas lietotās riepas, ja ir 15€ gab. Atnes mav divas riepas, paskatījos riepas izlaiduma gadu un biju šokā 2006.gada riepas. Lūdzu pievēršat uzmanību gadam kas ir uz riepas. Par šo arī uzrakstīju "Riepu Garāžai" e.pastu, nu protams izliekas ka nav saņēmuši.

Dairis Ābols - Krāpšana

Šīm cilvēkam neiznomāt auto un vispār neiesaistīties nekādās darīšanas ar viņu! Pāradnieks, uzmet, neapmaksā par nomu! Izdomā atrunas, un tml. Galvenāis ka cits cilvēks iznomā auto viņam, jo viņa vārds ir zināms visiem. Protams ja pats savus dokumentus iesniegtu, viņam būtu uzreiz atteikts.

Autospares SIA - Krāpšana vai tas ir normāli?

Krāpšana vai tas ir normāli? Detaļas ja piemēram kaut ko nesakrīt - atpakāļ pieņem ne visas, ja pieņem tad par naudu atgreižanu vai samainīt - aizmirsti. Saņemu rem. Komplektu bēt no uz iepakojuma uzradīta ražotāja un pasūtīta ražotāja ne vienas detaļas - krāpšana, vai tas ir normāli?

Cityparks - Krāpšana, slikts serviss, bojājumi

Krāpšana, slikts serviss, bojājumi Novietoju auto pie Gaiļezera slimnīcas un dabūju sodu 30 eiro, lapinna nolidoja no paneļa,bet viņiem tas neinteresē,manas problēmas,sods tāpat jāmaksā Dodu iespēju visiem iespēju paskatīties uz stāvvietu kura izskatās pēc kotakombām,par kuru jāmaksā,un vēl jāpiemaksā!

Auto Svinks - Melošana

Nepērciet no šejienes mašīnu, jo gandrīz katra ir bijusi nopietnās avārījās un uz ātru roku sataisīta, lai kāds nopirktu un viņi dzīvotu zaļi. Nopirku xc-60 2014 gada, mašīna bija konfekte, taču aizvedot uz pirmo servisu čaļi uzreiz pateica, ka ir bijusi bliezta no abām priekšas pusēm un vidējā šofera stoikā ir iemetināts jauns metāla gabals. Kad biju aizvedis uz volvo centru, čaļi atverot kapotu uzreiz teica, ka nepirks manu mašīnu, jo ir bijusi smagi cietusi. Jau pirmajā dienā, lūkai sieta...

Riepu Garāža - Melošana

Melošana Internetā ieraudzīju savai mašīnai domātās ziemas riepas, devos tur, viss bija kārtībā, teica, ka protektors kādi 6-7 mm, nopirku un pabraucu kādu nedēļu, riepā iedūrās nagla, aizbraucu uz citu servisu, čaļi saka man, ka riepas nav braucamas, jo neatbilst normai un viņas ir restaurētas, lai gan internetā un uz vietas teica, ko citu.

Auto DNA - Krāpšana

Krāpšana Jā, normāls kantoris... 9.90 par atskaiti, kurā ir pieejama gandrīz tā pati info, kura ir pieejama arī csdd. Vismaz būtu kaut kas par avāriju, ko bezmaksas pat uzrāda LTAB, bet nekā. Šausmas, cilvēki, netērējiet naudu, nav tā vērts. Es tikai nesaprotu kā šādi kantori vispār dzīvo. Labi, man tie 10 eur neko neizteica, bet ir arī cilvēki, kam šī nauda kko izsaka.

Afērists Artūrs - Auto bojāšana

Esiet uzmanīgi! Afēristi piezvana Artūrs no telefona nr. 29688195 un interesējas par mašīnas pirkšanu. Sarunā tikšanos pie csdd, tad saka, ka kavēsies, mašīnas īpašnieks iet pretī un aizbrauc uz Jelgavu, tiekas pie csdd. Atbrauc Artūrs ar kādu draugu, kuram rokā atslēgu komplekts. Mašīnas saimniekam neredzot ar atslēgām izsit aizmugures lukturī caurumu, lai nosistu mašīnai cenu. Tad rāda īpašniekam, ka jānolaiž cena, jo ir defekts lukturī.

Autodna - Pakalpojums nav samaksātās naudas vērts

Pakalpojums nav samaksātās naudas vērts Gribu dalīties ar pieredzi, par auto DNA pakalpojumu - atskaiti par auto vēsturi , īpaši jau no Francijas un Holandes. Šīs atskaites praktiski nesniedz nekādu noderīgu informāciju, kā vien to , ka automobilim ir bijuši vairāki īpašnieki, pirms tas ievests Latvija . Pakalpojums nav tā vērts. Nevajadzētu sevi maldināt ar slavinošām atsauksmēm AutoDNA mājas lapā - negatīvās atsauksmes, kā pārliecinājos pats, netiek publicētas.

AtrisinātaVilla Serviss - Krāpšana

Krāpšana Mēs sniedzam kompānijai Villa Serviss SIA transporta pakalpojumus. Uzņēmuma vadītāji, sola jau 2 gadus un katru dienu ka viņi apmaksas rēķinu, bet drošivien tā viniem ir parasta lieta uzmest cilvēkus. Esiet uzmanīgi, ja cilvēki var tā vienkarsi uzmest un nesamaksāt jo mūsu valsti diemžēl viss tā var notikt.

Cityparks - Спор

Спор Добрый день! Пришла квитанция для оплаты штрафа, за май 28.05.2019 я владелец машины, поставила ее на улице дзелзавас 78, в связи с тем, что занималась в это время в спортивном компликсе май фмитнес, предворительно введя номер машины на рицепшене, через 1 час, обнаружила штраф, прикрепленный к машине, поднялась в фитнес, и мы с фитнес тренером, написали оправдательное письмо... Ядопускаю, что могла перепутаь одну цифру вводя номер, но письмо тоже почему то не попало по назночению, прошу рассмотреть мое заявление, и прислать мне ответ, с рекомендуюмыми действиями. Спасибо!

Ecolines - Attieksme

Attieksme Sveiki esmu patstāvīgs klients ecolines. Braukāju no Rīgas uz Tallinu. Esmu ari izbaudījis luxexpress un teikšu godīgi luxexpress pati attieksme un viss pārējais ir super. Pat tas austiņas ko izsniedz ecolines viņi varas ar 1 euro. Bet luxexpress dod tas par brīvu. Kauns jums ecolines kauns fuj fuj.