Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Amserv - Slikts serviss

Slikts serviss Tika iegādāta jauna Toyota Rav 4 mašīna, beidzoties garantijai mistiski sākās Toyotai tehniskas problēmas, servisā lika mainīt detaļas, kuras patiesībā nebūtu jāmaina un pēc remonta atgrieza mašīnu netīru - nomazgājot atklājās, ka mašīnas durvis apsistas! Neiesaku Amserv motors. Servisa apkalpošana ļoti sliktā līmenī.

DgCars Preiļi - Attieksme pret darbu un cilvēkiem

Sveiki. Es 30novembrī atdevi mašīnu uz remontu un par krāsošanu un līdz šīm laikam nevaru pie tās tikt. Apnika staigāt un lamāties kad beidzot to sataisīts, bet katru reizi viņiem ir atrunas to nav laika to nav kas dara... Un tas jau ilgst 5mēnesi. Pirms lieldienām es viņu paņēma uz mājām tā kā teica ka salaboja visu, bet... Es kad braucu līdz mājām jūtu ka bremžu gandrīz nav! Nu labi... Iebrauc pagalmā un sāku skatīties kā salaboja un... Viss salons aizdirsts, sēdekli notraipīti, bagāžnieka...

Cityparks - Negodīga attieksmē

Negodīga attieksmē Citypark negodīga rīcība, Cash & Carry veikals pie Dominas, Citypark stāvvieta kura jāreģistrē auto ejot veikalā, bija māna 2 pieredzē veikalā uz skaidrs aizmirsu piereģistrēt auto, izejot no veikala ieraudzīju kontrolieri fotografējot manu auto, ielika sodu 30. - . Uz reizi nosūtīju vēstuli komisijai ar paskaidrojumu lai izskatā manu lietū, tieši pēc 10 dienām atnāca vēstule kura rakstīt ka ir atteikts, izlasot vēstules satura saprātu kā mans paskaidrojumus netika izskatīts, dzirdot kā ši ir...

Daiga Kireja, JANIS Kirejs bauska - Krāpšana

Krāpšana Daiga Kireja ar savu viru Jani Kireju izmantojot viltu, uzticēšanos izkrāpa a/m. Uz uzticēšanas pamata a/m tika pārreģistrēta uz Daigas vārda , sastādīts līgums ar atmaksu grafiku. Kā rezultātā nauda netiek maksāta, Tiesu izpildītājs uzlīdzis liegumu a/m. Un abas personas ignorē saistības un tēlo muļķus. Neuzticaties šīm abām personām, neielaižaties nekādos darījumos. Šīs personas saražo uzņēmumus, nemaksājot neko. Iežēlina cilvēkus, mantkārīgam nolūkam. Ja Jums ir kādi informācija, par...

Pasažieru vilciens - Covid19 ierobežojumu neievērošana

Covid19 ierobežojumu neievērošana 4.04.2021 braucu ar vilcienu Daugavpils-Rīga, kas atiet no Daugavpils plkst. 13.07, kurā man pretī sēdēja vīrietis, kurš visa brauciena laikā sēdēja bez maskas, pie tam alkohola reibumā un visu laiku turpināja lietot alkoholu. No “pasažieru vilciens” darbinieku puses viņam ne reizi netika aizrādīts. Kāpēc man maksājot par biļeti jāriskē ar savu mieru un veselību? Tas ir ārprāts.

Riepinators - Обман

Ничего, из того 4то есть на сайте, на месте нет! Продали по моему самые шумные покрышки, какие вообще возможно. Жена почти глухой стала. + еще они наверное баланс не делали, ехать по трассе не возможно - из за вибрации у жены как у старого баикера подзвоночник тресётся. Я даже врагу - Сергею с 3. Подьезда туда ехать не советовал бы. Был бы я моложе, накатал бы им люлей.

Mitau motors - Auto ir, bet auto nav

Meklējam auto jau kādu laiciņu. Atrodam smuku auto ss.com. Zvanam - jā, auto ir uz vietas salonā, droši braucat jebkurā laikā apskatīt, ja nu kas, ir vēl citi varianti pieejami. Savācamies nākamajā rītā, sameklējam zīdainītim aukli, sēžamies mašīnā un braucam no Rīgas uz jelgavu. Aizbraucam, zvanam uz to pašu nr. Un sakam - esam klāt. Uz ko mums atbild - viņš nav uz vietas, tūlīt noskaidrošu un atzvanīšu. Paiet vismaz 45 min (pa vidu vēlreiz tiek zvanīts no mūsu puses) , vai, auto ir aizvest...

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Man uzlika sodu negodīgi 30 Eur. Reģistrēju mašīnu, bet viņi man pierāda, kā mašīna stāvēja bez reģistrācijas 8 min. Es to varu pārsūdzēt? Neskrēja uzreiz uz veikalu lai reģistrētu mašīnu. Ieejot veikalā veicu reģistrāciju un gāju iepirkties. Kā tas nākas, ka 5 min varu stāvēt bez maksas, bet viņi saskaita 8 min (2 reizes veicot pārbaudi par mašīnas reģistrāciju)

Cityparks - Грабёж средь белого дня

Грабёж средь белого дня Выписали штраф в 30 eur за 4 минуты нахождения на стоянке. Был в метре от машины, встретил знакомого выхода из машины, пока разговаривали работник city parka выписывал штраф. Сразу как увидел квитанцию о штрафе подал жалобу, что бы разобрались, ждал 2 недели ответа от них. Въезд на территорию фиксируют камеры, на которых фиксируется время заезда, но разбираться ни кто не стал.

Cityparks - Nesaprotu - Par ko līgumsods?

Nesaprotu - Par ko līgumsods? Šā gada 20 martā auto tika novietots pie Maximas Nīcgales ielā 46a, Rīga. Šo veikalu apmeklējam regulāri. Auto Nr tika ievadīts veikalā stāvošajā aparātā. Atgriežoties pēc nepilnas stundas - līgumsods. Iemeslu nesaprotu. Norādītais telefons darbojas tikai darba laikā! Nekādu info nekur saņemt nevar. Ir čeks no veikala, kas apstiprina, ka 1 stunda vēl nav pagājusi. Veikala apsargi nebija sasniedzami, durvis ciet. Un to kuru uzrunājam, pateica, ka tas uz viņu neattiecas. Tikai maksā!

Pasažieru vilciens - Atcelts vilciens

Atcelts vilciens Поезд 18: 58 булдури-рига отменили, а следующий в 19: 28, вообще не пришёл и не было никакой информации. Если бы мы знали, что его не будет, то могли бы хоть погреться в зале ожидания, а так все тупо стояли на платформе и спрашивали: "так будет поезд или не будет? " а на улице минусовая погода с ледяным ветром. У вас ноль уважения к своим клиентам и отвратительный сервис.

Mans Līzings SIA - Krāpšana ar automašīnām

Neiesaku vērsties pie šiem krāpniekiem pirkt automašīnu, jo tās visas pilnībā nav kvalitatīvas un ar defektiem. Gadam nav nozīmes. Mēnesi atpakaļ nopirku 2012 gada mašīnu, kura vispār dīvaini strādāja un beigu beigās jāmaksā ikmēneša līzings plus 450 eur par dzinēja remontu. Šo šarašina kantori vajag nolikvidēt lai nemaldina cilvēkus.

Transportation Services SIA - Nemaksā solīto algu

Šīs firmas augstprātīgais priekšnieks negrib saprast, ka šoferi ir tie kas viņam nopelna naudu. Autoparks un attieksme pret šoferiem zem visas kritikas. Atgriežoties no reisa 4 nakti, viņam nepietiek nekaunības nolamāt šoferi, ka nav nomazgāta mašīna. Darba stundas sastāda kosmisku daudzumu. Samaksa ir 0,15eir par km.95kodā mācīto pārkāpsiet regulāri. Visus dokumentus par kravu jākārto šoferim. Uzkraušanās nokraušanās (pat 3-4reizes dienā) neko nemaksā.

Carvertical.com - Неполная информация, не стоит на них пологаться

Неполная информация, не стоит на них пологаться Заказал отчёт перед покупкой автомобиля из Бельгии - показало, мол, всё чисто. После покупки решил ввести vin на другом похожем сайте и он мне показал, что есть информация по происшествиям. Это меня напугало и я решил купить отчёт у них. Оказывается, что это просто информация по 1 страховому случаю из-за трещины на лобовом стекле. О том, что лобовое стекло менялось по страховке из-за влетевшего камня, продавец не скрывал и сказал сразу. Однако неприятно, что я заплатил деньги на carvertical и получил бесполезный неполный отчёт по машине, хотя на других ресурсах информация об этом есть.

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Šodien vēlējos iztirzāti parunāt par tādu, manuprāt negodprātīgu komersantu kā cityparks Latvija, lai maksimāli informētu sabiedrības daļu, kas nezināšanas vai baiļu dēļ apmaksā viņu nelikumīgi uzliktos līgumsodus. 1, autovadītājiem ir jāievēro tikai un vienīgi ceļa satiksmes likums. Un atbilstoši šī likuma 57. P. Par stāvēšanas zīmju norādītu mk 279 noteikumos pārkāpšanu administratīvo sodu var uzlikt policija atbilstoši administratīvās atbildības likumam. 2. Citypark darboņi uzskata, ka...

Riepu Garāža - Где Б.у всегда плохой сервис

Где Б.у всегда  плохой сервис Не стоит брать б/у шины - из личной практики 60% травят воздух, 40% шумят из-за старости резины мало эффективны при торможении и управлении и 30% по бокам имеют шероховатость что говорит о старой резине и о скором появлении булок, 20% между протектором имеют трещины - но это уже совсем когда продавцы обнаглели - ибо такой дефект бросается в глаза. Они и сами не знают чем торгуют - ибо выкидывают их не с проста.

wolf, sia, 45403017743 - Krāpšana

Strādāju oficiāli firmā wolf, sia, 45403017743 pie Aivara uz smagās automašīnas,neizmaksāja algu,biju dzirdējis no daudziem ka ir tāda lieta kā nesamaksā naudu,bet nebija Varijants tajā momentā kur citur strādāt ,un vēl daudzi strādā neoficiāli bez darba līguma pie viņa,

SIA “Ekspress Ādaži” b-bus - Šoferis neielaiž autobusa sievieti ar bērnu ratiem, bērnam 9meneši

Sieviete kura bija ar bērnu ratiem (bērnam tikai 9 mēneši) palūdza šoferim atvērt aizmugurējās durvis, bet šoferis nereaģēja uz to. Tad tā sieviete teica vai tiešām bērnam ir jāsalst āra, šoferis vienkārši atbilde - nu un, kāda man daļa. Aiztaisīja durvis un aizbrauca. Autobuss no Rīgas galapunkta izbrauca 21:30, neielaida autobusa Merķeļa ielas pietura.

Carvertical - Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšanu

Slikts serviss, pakalpojuma nesaņemšanu Izlēmu iegādāties Carvertical auto atskaiti, jo plaši tika reklamēts pa televīziju un internetu. Nopērku auto atskaiti, kuru es vispār nesaņēmu beigas un kompānija neatbild uz maniem e-pastiem. Esmu ļoti liela šoka kā šādu kompāniju reklamē Pauls Tim Rots, bet iesaku izvēlēties pārbaudītas auto atskaites kompānijas, kuras sniedz savu pakalpojumu nevis ar reklāmam sevi pozicionē kā labāko auto atskaiti pasaulē un, kuras nenomelno citas kompānijas.

Diana Boneva - Naudas izkrāpšanas meiģinājums

Brīdinājums! Diana boneva, šodien 09.03 sarunājām, ka es iegādāšos viņas mašīnu. Es pārskaitīju viņai avansu un devos ceļā no Rēzeknes uz daugavpili (100km vienā virzienā) atbraucot, mašīna nedarbinājās, tāpēc devos uz tuvāko degvielas staciju, lai nopirkt nepieciešamos instrumentus, lai to iedarbināt, kamēr visu nopircis braucu uz norunāto vietu, man piezvanīja mašīnas īpašniece (Diana b) un Saka, ka tagad mašīnas Cena ir stipri augstāka, nekā bija norunāts iepriekš un ka pēc mašīnas jau brauc...