www.sudzibas.lv BITE Slikta apkalpošana

Bite - Slikta apkalpošana

Ļoti lēna klientu apkalpošana. No trim kasēm darbojās tikai viena. Stundu stāvējām rindā, lai nopirktu tv. Aiz mums vēl uzradās cilvēki, kuri nevarēdami ilgāk nostāvēt rindā, pagriezās un aizgāja. Mana mamma ilgāk nevarēdama nostāvēt apsēdās uz ļoti neērto un augsto tabureti, es turpināju stāvēt. Pacietības mērs bija pilns, jo vairāk kā stundu stāvot rindā tā arī nesagaidījām savu kārtu. Kamēr vienīgā pārdevēja nesteidzoties apkalpoja vienu un to pašu klientu. Kā rezultātā izlēmām iegādāties preci blakus veikalā(Baltic Data), kur tas paprasīja apm. 10 minūtes. Labi, ka vairs neesmu Bites klients.

12.07.2024

Good Intentions 12.07.2024

Baltic data klients tagad?

O Oskars Zavackis 13.07.2024

Baltic data strādā operatīvi, zinoši darbinieki, varu tikai paslavēt. Bite nestāv klāt.

Good Intentions 12.07.2024

Izplatīta tendence itin visur ar vienu kasi noteiktos laikos un tomer klientu apkalpošanas centrs nevis veikals. Bite, Tele2, Lmt rindas var būt, kā trāpi un kas rindā trāpās.

O Oskars Zavackis 13.07.2024

Viennozīmīgi, ja strādātu divas kases, tad šādu problēmu atkristu. Ieekonomējot uz darbiniekiem uzņēmums zaudē klientus.