www.sudzibas.lv BITE Savu pašā kontrakta neapkalpošana, melošana

BITE - Savu pašā kontrakta neapkalpošana, melošana

Pats drausmīgākais pieslegums pasaule. Nekad dzīve es neesu saskarusies ar tik pretīgo kompāniju. Līguma pasi skaidri un gaisi uzrakstījusi ka no līguma attiekties 14 dienu laika, pa telefonu bet kad viņiem zvana tad nevarot. Pasi viņi to līgumu rakstīja un parakstīja. Laikam stulbeni nesaprot ka līgums ir jāizpilda ka rakstīts. Telefonu neviens necel speciali lai noslauktu naudu vai lai tev vienkārši apniktu sēdēt uz trubas. Internets ir vienkārši drausmīgs. Pat vienkārši portatīvais dators neiet kur nu ve domāt pievienot vel kautko. Es ceru ka viņi izputēs goda vārds.

Papildināts ligaozo 05.09.2024

un nemaz neatbildiet lai rakstu uz [slēpt]@bite.lv tur neviens neatbild es jau rakstiju. Dunduki

05.09.2024

0 010906 23.08.2024
Krapsana

Izdoma rekinus no debesis. Par bezlimita internetu 118 eur. Neiesaku... Krapnieki

Sudzibas.lv Admin 10.09.2024