www.sudzibas.lv Baby Store Neesošu preču pārdošana un naudas neatgriešana

AtrisinātaBaby Store - Neesošu preču pārdošana un naudas neatgriešana

2024. Gada 6. Jūlijā tika veikts pasūtījums (#344313) , nedēļu pasūtījuma statuss netika mainīts un tikai pats piezvanot viņiem uzzināju, ka "prece" nav pieejama. Pēc trīs dienām atsūtīja "alternatīvas" un izrādījās, ka visas 3 no pasūtītām precēm nav pieejamas. 17.07.2024. Pēc mana lūguma pasūtījums tika anulēts un naudu solīja atmaksāt 14 dienu laikā. Nu jau vairāk nekā mēnesis pagāja, naudu neatgrieza sazvanīt nereāli, klausuli neceļ, informāciju par atmaksas kavējumu nekādu nesniedza, interneta veikalā šīs preces joprojām ir iespējams pasūtīt... Uzrakstīts iesniegums Ptac, nākošais solis - policija.

26.08.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 26.08.2024

Labdien, Danny! Esam saņēmuši Jūsu komentāru! Atmaksu pēc iespējas ātrāk atgriezīsim Jūsu bankas kontā! No sirds atvainojamies par sagādātajām neērtībām

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Danny Grig 27.08.2024

27.08. naudu atgrieza

D

K Katrīna951 26.08.2024

Jau kurā sūdzība par šo. Es saprotu, ka ne visi pārbauda atsauksmes. Bet šajā veikalā neko nav jēgas sūtīt.

I Ineta Andersone 26.08.2024

Man tas pats. Naudu neatgrieā jau vairā kā mēnesi.