www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Liepāja ir viens no četriem lielākajiem Latvijas pilsētām. Aizvēra veikalu Liepājā, kur varēja bez maksas saņemt preces. Cik esmu dzirdējis, arī Daugavpilī veikals ir slēgts. Tā vietā it kā piedāvāja alternatīvu – 'ja nopērc preces vairāk nekā par 20 eiro, saņem bezmaksas piegādi uz jebkuru pasta nodaļu vai pakomātu.' Bet tas ir tīrākais apmāns! Preces ne tikai jāiegādājas no viena pārdevēja, bet tās arī jābūt atzīmētas ar bezmaksas piegādes zīmi. Saprotu, ka šīs izmaiņas bija ieviestas, lai samazinātu neapmierinātību par preču saņemšanas punktu slēgšanu divās lielajās pilsētās, taču tas ir dumjš triks, kas izraisa vēl lielāku sašutumu. Man nepieciešams pasūtīt konkrētu preci, bet esmu spiests meklēt tikai starp to, kas tiek piedāvāts, un vēl mēģināt komplektēt no viena pārdevēja. Krāpnieki!

14 st atpakaļ

Good Intentions 11 st atpakaļ

Kādas šausmas - jamaksā par piegādi.

A Aleksandrs2024 10 st atpakaļ

Jūsu komentārs šeit ir pilnīgi lieks. Vai tā ir kāda sociālā tīkla platforma? Ja ir kaut kas konkrēts, ko teikt par tēmu – rakstiet. Jūsu vērtējošā sprieduma nozīmība (šausmas vai nešausmas, vienam tās ir šausmas, citam – nē) priekš mani ir vienāda ar nulli :)

A Aleksandrs2024 10 st atpakaļ

Komentāri - 2611. Nav ko darīt? :D

aizdomigais 10 st atpakaļ

''jāmaksā par piegādi'' nu pasaules gals..