www.sudzibas.lv 220.lv Nekvalitatīvas preces

220.lv - Nekvalitatīvas preces

Pārdod austiņas par gandrīz 25€ ar mono skaņu kas jau bez tā ka viens un tas pats pa abām ausīm skan kā no mucas, viss no lētākās plastmasas kas droš vien noplīsīs pēc dažām nedēļām lietošanas, radio funkcija pilnīgi disfunkcionāla nevienu staciju neķer atnāca ar vienas auss plastmasas daļu atnākušu vaļā, atgriezt nevar jo 'higiēnas prece', droši vien iepirktas no alibaba pa 2-3€ gabalā, normāls bizness, atstāju atsauksmi veikala atsauksmju sistēmā, protams neuzrādās, un gandrīz droši netiks publicēta lai gan uzrakstīju tik lakoniski ka mono skaņa, viss plastmasa un 1 zvaigzni, par šo veikalu pēdējā laikā no radiem un paziņām arī dzirdēts ka pilnīgus mēslus un lietotas preces pārdod kā jaunas.

14.05.2024

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.05.2024

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu,
220.lv

W

H Holodilniks 14.05.2024

Ja reiz maki atvert internetu, tad gan jau ari proti google pameklet reviews. 25 eiriki un gaida brinumus..

M Madcat 14.05.2024

Kā to ņem. Man brāļu ķīniešu austiņas par 10 eiro naudiņām, tādam JBL liek kautrīgi pīpēt maliņā! ;)

H Holodilniks 15.05.2024

Ne, nu protams ta ari gadas. Vienmer pirms ko sutu mekleju reviews.. da jebko, lai velak ja nu reiz bija suds, tad vismaz nebutu dikti vilies, jo pats pirms tam uz dullu galvu tik sutiju.

W Walt99 31.05.2024

es par 10 eiro esmu pircis 10 reizes labākas par šīm, tu man saki ka par 25 nevajadzētu būt kaut stereo skaņa? turklāt pa 10 eiro bija ar metāla stīpu pa vidu un kalpoja īstenībā gadiem, šāds trauslas plastmasas kustīgu un liecošu daļu var augstākais kalpot dažas nedēļas

W Walt99 31.05.2024

par to ka vajadzēja meklēt protams skaidrs tagad, vienkārši dzīvoju vēl pagātnē kur pirms gadiem te tādos veikalos kā 220 nemēdza pārdot par 25€ preci kas iepirkta droši vien vairumā par 3€ gabalā, laiki mainījušies, skaidrs ka tagad jātērē ekstra laiks un jāveic pētinieciskais darbs pirms jebko pirkt