www.sudzibas.lv 220.lv Nekvalitatīva prece un apkalpošana

220.lv - Nekvalitatīva prece un apkalpošana

Iegādājos matracis, neatbilst attēlā redzamajam, un tā aprakstam, matracis nemaz nav ciets vai stingrs, matracis ir ļoti ļumīgs un ieguļoties netur formu un smagākā ķermeņa daļa iegrimst matracī, tiek kas vēlas stingru/cieti matraci muguras atbalstam, neiesaku iegādāties šo matraci, būs liela vilšanās. Matrača struktūra un izmantotie materiāli ir ļoti zemas kvalitātes. Man iesniedzot šis matrača atteikumu iesniegumu tika secināts ka matrača kvalitāte un tās cietība/stingrība ir tikai man personīgais subjektīvais viedoklis.

220.lv veikals nenodrošina šī matrača (lielgabarītā prece) atgriešanu un garantētu naudas atmaksu pa šo pirkumu. Kārtīgi izvērtējiet savus pirkums 220.lv, pastāv iespējamība par lielu vilšanos, un palikt bez klientu atbalsta, kā manā gadījumā.

23.07.2024

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.07.2024

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv