www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

Kas tā pa politiku, situācija tāda pasūtu savam sunim gultu. Sākotnēji piegāde kavēta par to nepaziņo man, bet pati uzbāžos, lai noskaidrotu. Bet tas jau vēl tā ilgi gaidīta suņa gulta šodien 23.07 dpd atsuta ziņu ka piegāde, nopriecājos, beidzot dabūšu savu gultu. Un man piegādā, un saprotu, ka tā nav gulta bet gan pilnīgi cits sūtījums mp 3, zvanu rakstu 220, iesaiste nekada tikai Saka, ka man jāatgriež sūtījums un jaiet uz pasta nodalu vai kādu no viņu veikaliem man sanāk jātērē nauda vel lai labotu viņu kļūda.
Drausmīgs uzņēmums neiesaku, un nevienam neieteikšu šo uzņēmumu!
Un plus klientu serviss ir drausmīgs, jo neko nepiedāvā tikai ka tiek risināta situācija patiesībā nekas netiek risināts.

23.07.2024

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.07.2024

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Papildināts leonarda123 23.07.2024

pasutijuma numurs: 30929569, atsutijat kaut kadus 10 eiro 220 profilā. Noteikti pasutit vairs neko nesutišu no Jusu uzņēmuma un nevienam neieteikšu.