www.sudzibas.lv UPB AS Par darbu komandas un to dzīvi.

UPB AS - Par darbu komandas un to dzīvi.

Labdien. Gribēju izteikt LIELU sūdzību par UPB darbiniekiem Zviedrijā un priekšniecību Latvija. 1.Par UPB darbiniekiem Zviedrijā. Lai gan šajā uzņēmumā kādu laiku tur vairs nestrādāju, bet ir ko pateikt. Lai cik komandas Es būtu strādājis man nemitīgi tiek UZSPIEST dzert, kaut man pašam negaršo un nedzeru alkoholu. Uzskatu ka man tas nav vajadzīgs. Ja nepaļaujos un nepaļājos komandas spiedienam dzer ar viņiem, tad Esmu sliktais, un tieku nonicināts viņu acīs par to ka neiedzeru ar viņiem. Un ar to jau vien nepietiek , ka viņi katru dienu iet uz darbu dzērumā, tas nozīme ka viņi pakļauj citus darba briesmām bet ne tikai sevi bet arī savus kolēģus. Savā darba pieredzē cik Esmu strādājis, gadus 15 nekas nemainās, ka turpinās tā turpinās . Un velkas ja nesadzēru ar saviem darba kolēģiem, tad tiki nonicināts tik tālu, ka Viņu acīs neesi nekas un turi muti ciet , jo man ka NE DZĒRĀJAM nav nekādas teikšanas. Pilnīgs stulbums. Runājos par priekšniekiem UPB Latvijā viņiem šāda situācija protams ir pieņemama jo pašus viņus taču neskar. Jo tādā vidē viņiem nav jādzīvo. TAD VIŅIEM TAS IR PIE VIENAS VIETAS Un vēl viņiem tas ir IZDEVĪGI ka viņu darba pakļautie strādnieki DZER. Lai tik viņiem nebūtu pienācīgi jāmaksā ALGA. Par šādu attieksmi ka nemainās neiesaku strādāt tāda uzņēmumā, jo vari nostrādāt šādā uzņēmumā gadus 5 vai 10,20. Netiksi pienācīgi attalgots , ne novērtēts. Par to buss jāsaka Zviedru Arodbiedrībā. Laikam savādāk nevar. Bildē attainots 1 cilv 2 līdz 3 dienu alkohola daudzums ,ko viņš izdzer pirms un pēc ,darba dienā. Man ka normālam cilvēkam tas ir nepieņemami. Un kā pienāk sestdienas kuras ir ari darba diena. Tad ne tikai alus , bet ari šnabis tiek dzerts PUDELĒM. UPB priekšniekiem tas ir laikam izdevīgi, ka viņu uzņēmumā strādā tik daudz slimu ALKOHOLIĶU. Kuri būtu jaārstē. Ja nu vienīgi paši darba UPB Priekšnieki , laikam IR tādi paši slimi ALKOHOLIĶI, ka neredz situāciju savā UZŅĒMUMĀ.

K Kaza11 24.09.2015

...nu un ko tad Tu tagad iesaki darīt šādā situācijā?man izklausās, ka esi palicis bez darba, jo biji pakaļlaiža...un vēl sliktāk, manuprāt kā reiz esi atgriezies pēc ilgās mājās sēdēšanas darbā un atkal esi sācis nodarboties ar pakaļlaizīšanu...apgāž manu pieņēmumu, ja man nav taisnība.un tās bundžiņas Tu esi sabildējis mājās, jo tāds ir Tavs hobijs-krāt visādus sūdus, un tad no tiem uztaisīt lielākus sūdus.tā kā draudziņ meklē rozā ziepītes, tās Tev būs nepieciešamas

K Kaza11 25.09.2015

Zini vecīt, Tev baigi švakas kvalitātes telefons ir bijis, jo galīgi nevar saprast, ko esi sabildējis-nervozejot man izskatās, ka puse no bundžām ir saldinātie dzèrieni

K Karlis Pūķis 26.10.2018

Pirmām kārtām vecīt ja upb priekšnieki butu tādi dzerāji ka tu doma tad šāda veida uzņēmums vispār neeksistětu.
Un man acis rāda, ka bildē puse no dzērieniem ir saldinātie dzērini .

Muļķis Tu esi... Šers, kurš tagad ir valdes loceklis. No komandējumiem vēl joprojām savu sarkani nodzerto degunu nav atkopis

Sargiet savus vīrus/sievas... uzņēmuma korperatīvajos pasākumos tiek piekrāptas ģimenes. Nelaidiet uz tiem savus dzīvesbiedrus. īpaši eksemplāri ir no DzB nodaļas projekta vadītāji kuri piedzeras un siekalojas (Kaspars C. it īpaši). Ir daži indivīdi, kuri precējušies pat 3x un atstāj izjauktas ģimenes. U.Pīlēna kungs (kā politiska persona) un Bērziņa kungs - savāciet savus maniakus.