www.sudzibas.lv UPB AS Rupja uzvedība

UPB AS - Rupja uzvedība

Nezinu vai kāds ir pamanījis ,bet tomēr gribu izteikt savu sašutumu .Tākā bieži braukāju no Rīgas uz Liepāju ar sabiedrisko transp.man bieži nākas izmantot mikro-autob. pakalp.Man jāsaka ,ka diemžēl ar šo pašu busu uz Liepāju doas bariņš nodzērušos veču ,kuri sevi lepni dēvē par UPB darbiniekiem .Parasti tie busā ierodas ar nokavēšanos un stiprā reibumā.Uzvedas kā lopi un lamājas ar necenzētiem vārdiem.Šoferis nekā nebilst un citi pasažieri arī pacieš ,jo viņu ir vairākumā -par.8 cilv.kom.Dzeršana notiek līdz pat Liepājai un dažreiz arī par kautiņam pietur vietās.Vīri ir makten brvurīg un agresivi .Ir ļoti nepatīkami ,ja kāds tev blakus rīstas un tam ir slikti.Es nesaprotu vai tād dARBINIEKI ir gana labi ,lai pelnītu tādu algu .PietaM tie bieži lepojas ,ka darbā dzer un guļ (Zviedrijā)....Vai tad mums norm.cilv.trukst ...

B burbulis123 18.03.2015

Varbūt vīrieši mēdz iedzert braucot mājās, kas ir nepieklājīgi attiecībā pret citiem pašažieriem, bet par kautiņiem un skaļu bļaustīšanos jau ir stipri pārspīlēts un skaudības apliecinājums.
Un arī nejau visi tādi ir .. un tādēļ spriest, ka visi tādi ir, ir nepiedodami!
Fuj, raksta autoram.

D Devilish30 19.03.2015

Tas tiešām izklausās vairāk pēc skaudības. Un nemaz viņi tur neguļ un nedzer (Zviedrijā), tur tas fiziski nav iespējams.
Ja jau tāda neapmierinātība, tad kpc muti vaļā nevēri mikriņā sēžot? Baigā drosme internetā neslavu uzņēmumam celt.
Nav jau liela māksla, pilnīgi nezinu smieties vai raudāt par šādu rīcību.Tas tā bērnišķīgi šķiet :D Bet nju, ja nav iespējas savādāk žulti izgāst, tad tik uz priekšu ;)