www.sudzibas.lv Tohike/ Miasfor, Sergejs Šaburovs Krāpniecība-naudas neatgriešana

Tohike/ Miasfor, Sergejs Šaburovs - Krāpniecība-naudas neatgriešana

Sergejs Šaburovs piedāvā ceļojumus grupās Instagram profilā @tohikelv, uzņēmums SIA "MIASFOR".
Tiek komplektētas grupas uz Tatriem, Islandi utt. Uz vienu no šādiem ceļojumiem pieteicos arī es, tika atsūtīs līgums e-pastā un notika vienošanās, ka 2 dienu laikā jāatsūta visa summa 1349 EUR vai daļa jāiemaksā uzņēmuma kontā. Pārskaitīju 1349 EUR. Līgumā minēts, ka var no šī pakalpojuma atteikties un nauda var tikt atgriezta 3 mēnešu laikā. Laicīgi izmantoju tiesības atteikties no brauciena, par to paziņoju, uz ko tika saņemts apstiprinājums un informācija par to, ka nauda tiks atgriezta laicīgi. Pagāja 3 mēneši, nekādu ziņu no šī cilvēka. Kad sāku jautāt, kad būs nauda, tika solīts, ka būs, ka kaut kas kavējas vai ir citas problēmas, kuras risina, bet turpināja solīt un naudas nav. Ir pagājuši kopā vairāk kā 6 mēneši, kopš esmu atteikusies no brauciena, nauda nav atgriezta, arī uz ziņām šis cilvēks vairs neatbild.

K Kaparkalēja 18.06.2024

Pamaniju, ka saja profila joprojam piedava celojumus, lai gan kops 2023. gada ir anulēta licence pēc PTAC un uzlikts sods 10 000 eur. Neizskatas nekas labs.

L Lilalu 01.07.2024

Līdzīga situācija...ir jau iesniegums policijā un ir uzsākts kriminālproces.

K Kastolaizin1 02.07.2024

Mums arī tāda pati situācija ar šo SIA MIASFOR kantori, rakstījām policijā par krāpniecību, bet policija neko neuzsāka, atrakstījās un nosūtīja pie PTAC rakstīt iesniegumu.

K Kastolaizin1 02.07.2024

Ja vēl kādam gadījums ar šo To Hike - Sergeju Šaburovu, rakstiet komentārus, lai var saprast, cik liela mēroga problēma tā ir.

L Luizianna 07.07.2024

Neesmu apkrāpta, esmu bijusi ceļojumā ar minēto personu, kad bija tūrisma licence. Kad tā beidzās, jaunu nenokārtoja, turpināja organizēt braucienus, PTAC uzlika sodu, turpināja organizēt braucienus un ignorēja prasības, pat meloja,ka kārto licenci, vai ka ir licence, kad pajautā atsūtīt licences nr., tad nobloķē!
PTAC nakamais solis bija pieņemt lēmumu un nobloķēt soc.tīklu vietnes. Šobrīd Sergeja un To hike FB un IG konti ir bloķēti. Tiktokā gan joprojām reklamē braucienus.
Ļoti negodīgs cilvēks ir Sergejs.

L Luizianna 3 st atpakaļ

Sergejs turpina tirgot ceĺojumus jaunà FB lapà.