www.sudzibas.lv Talsu Autotransports Grafika neievērošana

Talsu Autotransports - Grafika neievērošana

Vietnē 1188.lv autobusa ‘Talsi - Roja - Dubulti - Rīga’ atiešanas laiks no pieturas ‘Rojupe’ norādīts laiks 8:24. Autobuss 8:23 jau biia gabalā no iepriekšminētās pieturas.
Meklēju citu transporta veidu, lai varētu paspēt uz šo autobusu, un 8:35 knapi paspējām apstāties pieturā aiz Kaltenes. Pēc grafika autobusam Kaltenē jāpietur 8:39.
Kāpjot iekšā, šofera kungs pirmais man aizrādīja, ka kavējos. Pastāstīju viņam visu minēto informāciju, uz ko saņēmu atbildi - “grafikā pieturas ‘Rojupe’ man nav, mājaslapai nevajag uzticēties, un pasažierim pieturā jābūt 5 minūtes ātrāk.”
Biļeti man izdeva uz atpakaļejošas pieturas vārda, ‘Rojnieki’.
Tomēr uzskatu, ka šoferiem pie grafika stingri jāpieturas, jo man vēl bija tālāksavienojoši autobusu reisi, lai tiktu līdz galamērķim. Uzskatu, ka diemžēl neesmu vienīgā, kas sastapusies ar šādu problēmu.
Pielikumā nosūtu 1188.lv norādīto autobusu grafiku un biļeti.