Bite - Bite/ Krāpšana, slikts, serviss, nekompetenti darbinieki

Bite izstādījusi jūnija rēķinu, biju zvanījusi teikusi par šo problēmu, ka nav iespējams atvērt pdf rēķinu uz ko man atbildēja ka atrisinās šo problēmu, šī problēma vēl joprojām līdz šai dienai nav atrisināta, sazinājos vakar vēlreiz ar bite, datbiniece man atbildēja, kā tā nevar būt kad nav atverams pdf versijā, pielikumā ir foto, kur redzams, ka Pdf fails nav atverams ne caur aplikāciju, ne caur bites mājas lapu autorizējoties ar bankas datiem, tai pašā laikā vakar vakarā atnāca sms par bites rēķina apmaksu, bet rēķins pdf versijā nav atverams, tas nav normāli, kādēļ man jāmaksā rēķini, kurus man nav iespējams atvērts, lai iepazītos ar detalizētu informāciju, tā ir tīrākā cūcība no bites puses, apgalvot, ka rēķins pdf versijā ir pieejam, bet reāli tā nav, pielikumā viss ir redzams kāda ir reālā situācija.

07.08.2024

I IEVA BEINARE 07.08.2024