www.sudzibas.lv Novatours Krāpšana, slikts serviss

Novatours - Krāpšana, slikts serviss

Norezervējām Atpūtas ceļojumu ar novatours, mums piedāvāja īpašo piedāvājumu gold paka, kurā bija iekļauta ekskursijai atlaide 30 eur. Piekritām. Kad galamērķī vēlējāmies izmantot piešķirto 30 eur atlaidi par ekskursiju, novatours pārstāvis informēja, ka šī atlaide darbojas tikai uz 2. Ekskursiju. Mūs, protams, novatours par šo iepriekš neinformēja. Kad sazinājāmies ar novatours, lai risinātu šo jautājumu, diemžēl saņēmām noraidošu atbildi, ka tā tas varētu būt, neskatoties uz to, ka tas pie rezervācijas nekur netika aprakstīts un pēc tam tikām vispār ignorēti. Jūtamies apmānīti, aģentūras interesēs ir maksimāli vairāk pārdot, pat, ja nepieciešams to realizēt ar krāpšanos.

17.05.2024

Atbilde no Novatours Support Pārstāvja atbilde 20.05.2024

Labdien! Esam saņēmuši un izskatījuši jūsu sūdzību. Noslēdzot ceļojuma līgumu, kā atsevišķs pielikums nāca klāt informācija par šī piedāvājuma nosacījumiem. Lūdzam pievērst uzmanību līgumam un tā pielikumiem. Jautājumu gadījumā aicinām griezties pie ceļojumu aģenta, no kura tika iegādāts ceļojums.

Papildināts Laksa.maija 20.05.2024

Izskatījām līgumu un šādu informāciju mes nesaņēmām. Turklāt šī ir klientu maldināšana, par ko šādas nianses netiek skaidrotas pie rezervācijas, pamatu pamats ir pārdot ceļojumu, sasolit klientam "zelta kalnus", bet tālāk ne par ko neatbildēt un atrunāties. Nekad vairs neizvēlēsimies Novatours!