Muzika-sia-muzikas salons metro - Slikts serviss, krāpšana

Pazaudē čeholu un Lociņu...
Šodien nācās saskarties ar ļoti nepatīkamu situāciju mūzikas salonā "metro", kas atrodas Rīgā, raiņa bulvārī 31.
22.06.24. Uz mūzikas salonu "metro" tika aiznests uz remontu mūzikas instruments čello ar čeholu un Lociņu. Pieņēma sieviete. Tā, kā uz to brīdi pati atrados slimnīcā un nevarēju aiznest uz remontu, to izdarīja mans dēls (16 gadi) . Pirmkārt, ļoti izbrīnīja fakts, ka netika iedots aizpildīt nekāda veidlapa par nodošanu remontā, vai pieņemšanas-nodošanas akts. Otrkārt, uz vietas kad mūzikas instruments tika ņemts uz remontu netika pārbaudīta komplektācija kādā tiek nodots.
Kad 29.06.24. Gāja pakaļ čellam, lai paņemtu viņu pēc remonta tika secināts, ka mūsu čello ir ielikts svešā, netīrā čeholā un nav arī Lociņa. Mūsu čehols ar visu Lociņu remonta laikā tika nozaudēti, ko pakalpojuma sniedzējs protams noliedz un Saka, ka neesot redzējis. Ka viņam nav jādod nekādi pieņemšanas-nodošanas akti, kā arī neesot jāpievērš uzmanība čeholiem. Kad, sacīju, lai zvana visiem tiem, kas nedēļas laikā nesuši savus čello uz remontu, tika saņemta atbilde, ka neviens vairs neesot nesis. Uz jautājumu, kā risināsim radušos situāciju nekādu kompromisu nepiedāvā, tikai visu noliedz. Šī "konstruktīvā" saruna notika ar stīgu instrumentu meistaru raiti jēkabsonu.

Papildināts Enriketa DC 01.07.2024

01.07.24.atkārtoti ierodoties salonā pakaļ čello,notika produktīvs dialogs,kā laikā vienojāmies par cita čehola un lociņa izsniegšanu.
Pretenzijas pret salonu vairs nav.

E