www.sudzibas.lv Luminor Bank Slikts serviss

Luminor Bank - Slikts serviss

Vēlējos no bankas aizņemties 2 000 €, man tika atteikts, 'neskatoties uz to ka esmu jūsu klients apmēram 20 gadus visus 20 gadus maksāju hipotekāro kredītu nav bijuši kavējumiZvans man tika veikts 21.06.24 9:45 no rīta tā sieviete pateica ka man tagad ir slimības lapa un kredītu atteica, uzskatu ka viņa ir nekompetenta, izdarīja neprofesionālu secinajumu

21.06.2024

X

T Tautins 21.06.2024

Gan jau sagrābies ātros kredītus un tas arī ir īstais iemesls kāpēc atteica tev.

Luminor banka 25.06.2024

Sveicināti!

Paldies, ka dalāties ar savu pieredzi par Luminor sniegtajiem pakalpojumiem un apkalpošanu.

Luminor banka atbalsta apzinīgu aizdevumu izsniegšanu, tādēļ katru kredīta pieteikumu izskatām individuāli un ne vienmēr aizdevumu ir iespējams saņemt. Banka rūpīgi izvērtē klienta iespējas kredītu atmaksāt un regulāri ienākumi ir viens no būtiskākajiem faktoriem, ko vērtē pirms aizdevuma izsniegšanas. Tāpēc, nepieciešamības gadījumā aicinām jūs pieteikties kredītam atkārtoti, kad regulārie ienākumi būs atjaunojušies.

Mēs novērtējam ikvienu mūsu klientu un ceram, ka šis starpgadījums neliegs mums sadarboties arī turpmāk!

Ar cieņu
Luminor