www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Darbinieces rupja, neprofesionāla attieksme

Lidosta Rīga / RIX - Darbinieces rupja, neprofesionāla attieksme

25.06.2024 ap plkst 13: 00 vairāk kā pēc divu stundu brauciena uz lidostu “Rīga”, gribēju aiziet uz sieviešu wc. Un tad sākās cirki. Ārā pie toaletes durvīm stāv Rinda ar dāmām. Toaletē iekšā netiek, jo durvīs stāv ļoti nelaipna Dāma - apkopēja ar ratiem un nevienu iekšā nelaiž, gaida laikam, kad grīda nožūs. Šī dāmīte ļoti nepieklājīgi krievu valodā kaut ko bubina, lai ejot uz citu toaleti (nav norādes, kur atrast to “citu toaleti”, jo pie bagāžas nodošanas, cik es zinu, šī ir vienīgā) . Ko darīt - čurāt biksēs? Divas sievietes, kas stāv Rindā, ir ārzemnieces, kuras vispār nesaprot, ko šī Dāma dusmīgi bubina, kaut ko rāda uz invalīdu wc. Viena dāmīte ieiet tajā invalīdu toaletē, bet nevar aizvērt ciet durvis, tur kaut kāda nesaprotama sistēma, ne paskaidrojumi rakstīti, ne kas. Otra dāmīte pieturēja durvis, lai neveras vaļā. Tad nākošā dāmīte ieiet invalīdu toaletē, bet netiek ārā… murgs kaut kāds.
Man ir pāris ieteikumi lidostas vadībai - kaut ko darīt lietas labā - kamēr tīra toaletes, vismaz uzlieciet kaut kādas norādes, kur atrast citu wc. Un vajadzētu iemācīt lidostas darbiniekiem izturēties ar cieņu pret lidostas apmeklētājiem, nevis rupji bubināt.

26.06.2024

Good Intentions 26.06.2024

Čurā biksēs, ja nesaproti norādi uz invalīdu toleti. Man personīgi viss ir skaidrs, kad rati priekšā un ļauju cilvēkam darīt darbu vai prasu cik ilgi tas aizņems laiku.

L Lidostas Apmeklētāja 26.06.2024

Kādu vēl norādi? Tur tādas nebija.
Tāda sajūta, ka tu esi šīs “laipnās dāmas” kolēğe vai radiniece.
Šī sūdzība ir nevis par to, ka kāds dara savu darbu, bet par rupju, pretīgu attieksmi pret lidostas apmeklētājiem un par bardaku lidostā.

T Tautins 26.06.2024

Kāpēc neviens nezina kā raksta vārdu "tualete" ?!?!?!?!?!?!

L Lidostas Apmeklētāja 26.06.2024

“Tautins” arī nav latviešu vārds