www.sudzibas.lv LIDO Bojāts ēdiens

AtrisinātaLIDO Alfa - Bojāts ēdiens

31.05.2024. Caur lido mājas lapu veicu pasūtījumu ar pašizvešanu no lido alfa. Pasūtījumā bija 3. Mintajas un sviesta pupiņas. Mintaja bija netipiski sala. Pēc ēšanas 2. Pieaugušajiem un 1. Bērnam pēc aptuveni 2-3 stundām palika slikti, slikta dūša, stipra caurejā un sāpēs kuņģi. Visdrīzāk zivs bija sabojāts, tāpēc arī bija netipiski saļš, ar specifisku garšu. Visas brīvdienas sabojātas un vēl joprojām nav līdz galam labi. Par savu naudu nopirktas nepatikšanas un problēmas ar veselību. Tā ir attieksme! Ļoti slikta pieredze!

03.06.2024

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kota 08.06.2024

LIDO pārstāvji uz manu atsauksmi noreağēja ļoti ātri, kā atvainošanās uzdāvināja dāvanu karti un nokomentēja, ka pastiprināti veiks produktu kvalitātes kontroli. Cerams, ka tā arī būs. Mana ğimene jau daudzus gadus apmeklē LIDO un nekad pirms tam sliktas pieredzes nebija. Šoreiz nepaveicas, cerams, ka tā ir bijusi vienreizēja situācija.

K

K Krampus 03.06.2024

LIDO jau labu laiku ir vieta, kurai noteikti ieteiktu iet garām un neko nepasūtīt. Personīgi uzskatu, ka tur vairs nekas ievērības cienīgs netiek gatavots un cenas kosmoss. Lai nu ko, bet zivi tādā vietā riskēt un vēl bērnam dot ir diezgan neapdomīgi. Mājās to pašu varējāt 30min laikā sagatavot.

ž žurcis 03.06.2024

3.mintajas :D