www.sudzibas.lv King.empire.store. Kirils Ivanovs Online veikalā pasūtīti apavi netiek piegādāti. Naudu neatgriež

King.empire.store. Kirils Ivanovs - Online veikalā pasūtīti apavi netiek piegādāti. Naudu neatgriež

2023.g septembrī pasūtīju 2 apavus. Nepiegādāja. Solīja atmaksāt naudu. Neatmaksāja.
Katru mēnesi sarakste ar solījumiem.
Gads pagāja, solīja tomēr apavus piegādāt uz 1.septembri 2024.gadā.
Nepiegādāja.
Attaisnojumi.
Kirils Ivanovs ir īpašnieks un kontaktpersona pārdošanā, kas pieņem naudu uz sava privātā Swedbank konta. Izkrāpj naudu.
Mājas lapa izskatās kā reāls online veikals, bet reāli - krāpnieki.
Kirils Ivanovs maina savu instagram profila nosaukumu vairākas reizes, lai neatrastu.
Viņa mob tel gan paliek nemainīgs 20458492
Ja vēl kāds ir apkrāpts, tad variet zvanīt. Periodiski atbild ar solījumiem, kuri netiek realizēti. Apavi netiek piegādāti.

Good Intentions 3 st atpakaļ

Sūtiet savu naudu tik vairāk un telegram nav nekāda mājaslapa. Konts arī privāts. Nesūtiet caur telegram un saviem radiniekiem un bērniem arī to paskiet, ka paliksiet bez preces un naudas.

Good Intentions 2 st atpakaļ

Telegram kanālu var jebkurš daunis uztaisīt un sataisīt, ka veikalu un piemaksāt par vai pats sakasīt sekotājus.