www.sudzibas.lv Barbora Slikts serviss

Barbora - Slikts serviss

Veicu pasūtījumu Barborā ar piegādes datumu 02.09.2024. un piegādes laiku 15:00 - 16:00. Ap plkst. 15:10 konkrētajā datumā pie mājas sāk taurēt mašīna. Izejot no mājas, redzu, ka pie mājas stāv vairākas mašīnas, no kurām neviens ārā nenāk, bet vienā mašīnā kaut kas turpina taurēt. Ņemot vērā to, ka persona turpināja sēdēt mašīnā un nesekoja nekāds reāls mēģinājums piegādāt sūtījumu - neviens no piegādes mašīnas sūtījumu ārā neņēma, mājas pagalmā iekšā nenāca, pie durvīm nezvanīja un neklauvēja, kā arī nekāda telefoniska komunikācija nenotika -, nospriedu, ka tā nav Barbora, un devos atpakaļ mājās.

Vēlāk redzu e-pasta ziņu (ekrānšāviņš pielikumā) par to, ka kurjers neesot varējis piegādāt sūtījumu. Zvanot uz e-pasta ziņā norādīto numuru, uz zvanu atbild persona ar meitenīgu balsi, kura ar mani sāk runāt kā ar bērnu - tā vietā, lai uzreiz operatīvi risinātu situāciju, dzirdu nevajadzīgu taisnošanos un skaidrošanu, ka kurjers varot pie mājas apstāties, kur tam labpatīk, it kā man stundu jāstāv pie mājas un jāgaida sūtījums, skanējot visu mājas tuvāko apkārtni.

Ļoti nepatīkama pieredze - lūdzu, aizvediet kāds par konkrēto pasūtījumu atbildīgo kurjeru pie psihiatra, ja ir problēmas pasūtījuma piegādes brīdī piegādi realizēt pat līdz tādai pakāpei, ka tikai jāsēž mašīnā un jātaurē. Visas iepriekšējās reizes kurjeri ir nākuši iekšā pagalmā un atstājuši sūtījumu pie mājas durvīm, neviens nav zvanījis pa telefonu.

3 st atpakaļ

Good Intentions 2 st atpakaļ

Skaidri tak uz mašīnas ir logo barbora.