www.sudzibas.lv Dzīvokļu Remonts Negodīga attieksme /Vilhelms Lodziņš

Dzīvokļu Remonts - Negodīga attieksme /Vilhelms Lodziņš

Vilhelms Lodziņš.Izmanto tel nr 25461863.dzimis 1960 g.Kalsns, iesirmiem matiem aptuveni 1.80cm garš.Uzdodas par santehniķi.Ar santehniskiem darbiem,kaut kā vēl galā tiek,ļoti lēns,čammīgs un ne tā labākā kvalitāte.Tad vēl stāsta,ka ir liela pieredze celtniecībā,strādājis Anglijā celtniecībā,bijusi celtniecības firma Latvijā tādēļ uzņemas arī citus remonta darbus, kurus arī dara lēni un nekvalitatīvi.Ielika durvis šķībi,greizi,griestus līdzinaja nekvalitatīvi,elektrības slēdžus,kuri atrodas blakus ielieka šķībi,greizi,vienu augstāk,otru zemāk.Par materiāliem dažus čekus atdod,citus neatdod...Pierunāja mainīt ūdens stāvvadu manā dzīvoklī un vēl divos kaimiņu dzīvokļos.Par viena kaimiņa dzīvoklī (kuru apdzīvo īrnieki) veikto darbu un materiāliem lika man samaksāt,sakot,ka ir sazinājies ar dzīvokļa saimnieku,kurš apsolijis man atdot šo naudu.Bet,kad pati sazinājos ar šo cilvēku,izrādījas,ka ar viņu bija vienošanās par mazāku summu un,ka nauda viņam jāatdod santehniķim,nevis man,kas jau par viņu ir samaksājusi.Iznāk,ka gribēja iekasēt naudu par vienu darbu no diviem cilvēkiem un no manis paņēma vairāk,kā vienojies ar kaimiņu dzīvokļa saimnieku.

E

E Evita333 19.08.2015

Un vēl piebilde: Šis pats Vilhelms padzirdējis ka meklēju mēbeļu meistaru, iedeva man kāda Modra koordinātes, kurš ieradās pie manis, noņēma mēbeļu izmērus un nodeva tos tālāk Aleksandram Kotleram, kurš ieradās pie manis, noslēdza līgumu, paņēma priekšapmaksu.Bet kā tagad skatos šeit pilns ar sūdzībām par šo Aleksandru (sia Vīksma) un rādās, ka briest jaunas problēmas tagad arī ar mēbelēm.Krāpnieks, krāpnieku pazīst un atbalsta.