Dāvanu kartes kuras izplata SIA Transact Pro - krāpšana un apzagšana

Gribu informēt par firmas SIA Transact Pro izplatītam dāvanu kartēm, kuras var iegādāties Jelgavā Vivo centrā. Man šāda tika uzdāvināta un tai 04.2024.gadā beidzās derīguma termiņš. Zinot, to ka citi lojāli uzņēmumi, kā piemēram, Ksenukai, kartes termiņu pagarina un nenozog dāvināto naudu pēc termiņa beigām, uzrakstīju iesniegumu 03.09.2024. atstāju Vivo centra info un gaidīju pozitīvu rīcību.
Norādu, ka iegādājoties šo karti, klients netiek iepazīstināts ar kaut kādiem SIA Transact Pro vienpersoniski izstrādātiem, noteikumiem, šie noteikumi pat nav pieejami pircējam labi pārredzamā vietā, kā arī netiek doti līdz iegādājoties karti. Prasot RIMI pārdevējai tos uzrādīt pēc atjaunotās kartes saņemšanas, viņa pat nevar pateikt, kas tie tādi ir un, kur tie ir meklējami.
Šī firma un tai skaitā Rimi, kas izplata šis kartes ir maldinājusi mani kā klientu, slēpjot informāciju, kas būtu jāzina karti iegādājoties, līdz ar to esmu apzagta, jo mana dāvinātā nauda, 30 euro ir pazudusi, izdarot visādas mahinācijas no SIA Transact Pro puses, tas ir, apkalpošanu un dažādas komisijas maksas ieturēšanu, un ir palicies tikai 13 euro uz jaunās izsniegtās kartes. Nebiju ne rakstiski . ne mutisku viņiem to veikt. Pārējo dāvināto naudu SIA Transact Pro nozaga.
Brīdinu, nepērciet šāda veida dāvanu kartes, kurām ir derīguma termiņš, jo var sanākt, ka dāvinātājs labi domādams naudu iegulda šai krāpnieku firmā SIA Transact Pro, kas uz citu nelaimi iedzīvojās.

D

( ( ͡❛ - ͡❛) 21 st atpakaļ

"tai 04.2024.gadā beidzās derīguma termiņš" . Par ko Jūs tieši sūdzaties? Kādēļ Jums šķiet, ka ja neizmantojāt dāvanu karti līdz norādītajam termiņam, Jums ir tiesības pieprasīt jaunu ar pilnu nominālu?

D Daiga48 21 st atpakaļ

Es pieprasīju lai pagarina derīguma termiņu, un kā rezultātā kartē ir tikai 13 euro no 30 euro, jo ir ieturētas visādas maksas, tas nav normāli, SIA Transact Pro , apzaga mani.

( ( ͡❛ - ͡❛) 20 st atpakaļ

Nevis apzaga, bet uzdāvināja 13 Eur, kas viņiem nebija jādara. Nākamreiz ievērojiet termiņus, jo nākošais pārdevējs var nebūt tik pretimnākošs.

D Daiga48 20 st atpakaļ

Man nozaga SIA Transact Pro 17 euro, man uzdāvināja dāvinātājs 30 euro, ja tu nezini iemeslu kāpēc es neizmantoju dāvanu karti līdz noteiktam termiņam, tad nemēģini aizstāvēt šo zagļu kantori, Bez noslēgta līguma šis zagļu kantorītis aptīra cilvēku maciņus, ja es gribētu kādam ziedot šo nozagto naudu, tad tas nebūtu SIA Transact Pro, bet kādam trūcīgam cilvēkam.

( ( ͡❛ - ͡❛) 17 st atpakaļ

Kartei beidzās derīguma termiņš, tā līdz noteiktajam datumam netika izmantota un tika anulēta. Tas bija pirmais noteikums, kurš bija jāievēro. Cits pārdevējs tevi pasūtītu DIRST jeb "atvainojiet, mums ļoti žēl, nekā nevaram palīdzēt", neklausoties tavos murgos par noslēgto vai nenoslēgto līgumu. Tu, kad pērc trolejbusa biļeti, arī prasi pārdevējam, lai tevi iepazīstina ar biļetes izmantošanas noteikumiem?

H Holodilniks 5 st atpakaļ

Tev deriguma termins smadzenem ir beidzies..

D Daiga48 4 st atpakaļ

Tev laikam atsistas pelēkās smadzenes, vai esi sapīpējies, tā gadās, ar dažiem Latvijas izdzimteņiem. Nav sabiedrība bez idiotiem kā tu Holdilniks.