Dārza ABC SIA - Krāpšana

Labdien!

Pagājušā gada septembrī veicām dārza abc pirkumu, kā ietvaros tika iegādāti lilijziedu tulpju pretty love 30 sīpoli par kopējo summu eur 28.84 un lilijziedu tulpju white wings 50 sīpoli par kopējo summu eur 21.29. Šobrīd tulpes sāk ziedēt un skaidri redzams, ka tās nav pretty love un white wings šķirnes tulpes! Stādot tās tika sastādītas kopā vienā dobē. Plānoto pretty love tulpju vietā zied dažādas - vairums ir rozā ar baltu malu, dažas ir pildītas oranžās, dažas ir parastās zemāka auguma oranžās, savukārt white wings tulpju vietā zied krēmīgi baltas tulpes ar sarkanu strīpu. Dobē ir palikuši daži iepriekš stādītie tulpju sīpoli, kas rokot bija nejauši palikuši, bet tos ir viegli identificēt, jo vecās tulpes ir garas un ar lieliem ziediem. Lūdzu sia dārza abc risināt situāciju, nosūtīju 2 epastus, rakstīju whatsapp un zvanīju divu nedēļu garumā, bet bez atbildes un uz zvaniem neatbild. Pielikumā pievienoju tulpju foto, kas zied un kurām bija jābūt iegādātajām tulpēm - koši rozā un tīri baltām! Pievienoju arī rēķinus un maksājumus

Ar Cieņu,