www.sudzibas.lv Dārza ABC SIA Slikts serviss, neizpildīs pasūtījums, neesoša komunikācija

Dārza ABC SIA - Slikts serviss, neizpildīs pasūtījums, neesoša komunikācija

Veicu pasūtījumu internet veikalā, kad to saņēmu, secināju, ka daļa nav atsūtīta, un saņemtā prece nav tas, ko sūtīju. Tika sūtīti eremūri, saņēmu pavisam citus sīpolus un tie bij bojāti - satrunējuši, sapelējuši (virsū zaļš pelējums) . Zvanīju neskaitāmas reizes, neviens necēla. Pēc laika saņēmu sms, ka pārējā prece būs vēlāk. Taču nekādu atbildi par bojātajiem sīpoliem neesmu saņēmusi. Neatbild ne uz zvaniem, ne sms. Ir rakstīta vēstule - atbildes nav.
Drīz būs pagājušas 14 dienu atteikuma tiesības, taču tā arī nav izdevies sakomunicet ar pardevēju par bojāto pasūtījumu. Bojāto sīpolu vērtība 15 eur.

I