Citadele banka - Slikts serviss

Man šodien 20.08.24 - 11;32 no rita atnāk sms no citadeles ka neste nevar novilkt man 50 eiro par degvielu, protams zvanīju uz citadeli kas pa lietu, izrādās nestei nestrādāja aplikācija un nevarēja man novilkt naudu par degvielu 18.05.24 nekas man netika ziņots, šodien viņi izdoma ka nav veikts maksājumi spec 3 menešiem-super. Es pat nevaru izsekot vai es pildījos vai ka tur bija pēc trīs mēnešiem maksa-super, vēršos pie citadeles info - ļoti nekulturāla meitene saruna notika 12.15 šodien 20.08.24 viņa nevelējas mani uzkļausit, Saka tikai vienu ka tā nav bankas problēma un pofig lai velk naudu nost. Kas notiek, vai tas tik mana dzimtene tā ir, ka banka neaizstāv savu klientu un neizrada nemazāko interesi nu nezinu esmu maza šoka. Pirmo reiz pa 3 gadiem saskaros ar tik sliktu servisu.

20.08.2024