Citadele banka - Slikts serviss

Kārtoju hipotekāro kredītu un bankai viens no nosacījumiem ir būt par bankas klientu un saņemt regulārus maksājumus bankas kontā. Bankas kontu atvēru attālināti, ka arī pārskaitīju savus naudas līdzekļus no citas bankas. Galu galā nauda līdzekļus (pirmo iemaksu kreditēšanai) iesaldeja un pieprasīja pierādīt naudas līdzekļu izcelsmi. Neskatoties uz to ka 2 reizes kredīta līguma sastādīšanai tika sūtītas bankas kontu izdrukas, pieprasīja to izdarīt vēlreiz, ka arī ierasties bankā lai pierādīt ka es esmu es. Visu izdarīju 1 dienas laikā, ka ari saņēmu apstiprinājuma sms ka bankas kontu izdrukas ir izskatītas. Naudas līdzekļus neatbloķeja. Rakstīju bankai lai atbloķē manus naudas līdzekļus, jo visus viņu pieprasījumus esmu izpildījis, viņi man jautā vai esmu sūtījis bankas kontu izdrukas un identificējies bankā klātienē. Ja jums ir vēlme dabūt problēmas ar jums piederošo naudu, tad laipni lūgti citadele.

03.07.2024