Reitings Veselības centrs

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
Gastro Gremošanas slimību centrs
Dr. Feldmanis privātklīnika
40%
Detox medicīnas centrs
Alerģisko slimību izmeklēšanas un ārstēšanas centrs
MFD doktorāts Mežciems
Mikroķirurģijas centrs
MED PROF
Klīnika Dzintari

Veselības centrs 4 -

Dr. Lajevsjka no ginekologijas nodaljas, galigi nerubi vairs fishku, (vecums nenaak viens). neatcers, ko ieprieksheja diena saka, kur nu vel pirms nedeljas. Latviski nesaprot pilnibaa. Izrakstot zales vai nosakot kadu diadnozi, nakamaja reize shaubas vai vispar saka ko plnigi preteju un brinas kapec lietojot tas vinjas ieprieksh izrakstitas zales. Pastastit neko nevar viss vinjai jasaka priesha minejumu veida un tad vel vinja nezin uz kuru pusi galvu shupinat. kas tas par arstu... un vizite 8L...

Veselības centrs 4 - Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe Dr. Zaļkalne ir pilniigi bezatbildiga ginekologe, kurai pilniba nerup toposo maminju psiholpogiskais stavoklis. Es 2. grutn. menesi ierodos pie vinjas, ši parbauda un saka, ziniet es grutniecibu neredzu.... nu sorry.. tad sii saka Jums ir arpusdzemdes gr... Pec 3 min.. ai, nee sajaucu nav gan!! Viss oki!! Nu piedodiet, tajas 15 min.. man visa dzive gar aciim paskreja.. BEZATBILDIBA