Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Rēzeknes autobusu parks - Servisa neizpildīšana

Servisa neizpildīšana Jau kuro reizi stāvu pieturā un starppilsētu autobusi pabrauc garām un neapstājas Rēzeknes pilsētas pieturā atbrīvošanas alejā! Pat neapstājas kad viņiem māj ar roku. Kā tā var? Cilvēki gaida savu maršrutu bet šoferim ir grūti apstāties... Šodien 25.01.22 garām pabrauca gan maršruts "Rēzekne-Viļāni-Nagļi-Gaigalava-Rēzekne", gan "Rēzekne-Viļāni-Varakļāni-Madona"... Man vajadzēja doties uz Viļāniem. Kaut kāda necieņa pret cilvēkiem.

Nordeka - Serviss

Serviss Trīs reizes jau nācies zvanīt uz darbu, lai brīdinātu par to, ka kavēšu. Tas jau sākt šķist aizdomīgi, bet nekā aizdomīga-vienkārši tā ir Nordeka, kuras autobusi kad grib tad brauc, kad negrib-nebrauc. Dzīvoju ārpus Rīgas, ja neatbrauc autobuss-citu variantu kā taxi par 25€ nav. Superīgi bija tad, kad neatnāca pats pēdējais vakara autobuss uz mājām, ja telefons izlādējies-kā izsaukt Taxi, kaut vai pa tiem 25€, bet būt siltumā.? :)

Rīgas Satiksme - Dubult-sūdzība (CSDD un Rīgas Satiksme)

Dubult-sūdzība (CSDD un Rīgas Satiksme) Šodien es pieredzēju ko neiedomājamu. Tā rezultātā esmu spiests tagad rakstīt dubult-sūzību gan par CSDD, gan par Rīgas Satiksmes sniegto servisu šodien 12.01.2022. Precizējums: Viss sūdzībā aprakstītais notika Rīgā. Tātad īsumā: - Piesakos B kategorijas automobīļu vadīšanas eksāmenam, kuram jānotiek 12. janvāri plkst. 08:00 no rīta. - Saplānoju loģistiku (ar kuru transportu un kā tur nokļūt) lietojot Rīgas Satiksmes mājaslapu un tur norādītos maršrutu laikus. - 1. tramvajs, kuram 6:55 būtu...

Nordeka - Šoferis neizdod pareizu atlikumu

Šoferis neizdod pareizu atlikumu Labrīt! Vēlējos paziņot, ka jūsu šoferis kurš šorīt pulkstens 8: 10 reiss Ropaži - Kākciems - Rīga mani apkrāpa uz 5 eur. Iekāpu pieturā Ropažu pagrieziens. Braucu uz rīgu. Šoferim iedevu 20 eur. Viņam bija jāizdod 17,85 eur. Tā vietā izdeva 12,85 eur kā tālāk risināsim šo situāciju? Pie tam ar šo šoferi regulāri ir konflikti. Vai tiešām neskaties ko darbā ņemat? Ja nav naudas ko izdot vienmēr var atrast izeju. Var Rīgā pie izkāpšanas naudu izdot. Jo cilvēki iekāpj pa ceļam. Autobuss bija...

Sabiedriskais transports - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Goda vards pieriebies jau ka sabiedrisko transporta vaditaji pilniba nesilda tos! Šoferi pieturvieta atstaj durvis ziemaa atvertas uz visu to laiku kamer deg sarkanais luksafors! Kur ir logika,ja man ir jabrauc kadas 40/60min sabiedriskaja kura ir kā ledusskapi tad protams nakosaja diena es saaugstejos jo kajas ir parsalusas!Kapec ir jatur durvis valaa? Tas attiecas uz teamvajiem kopumaa! Pec vakardienas brauciena del parsalusam kajam sezot nemitigi atverta tramvajaa -šodien man...

Rīgas Satiksme - Халатность водителя

Халатность водителя Сегодня в 14: 19 на остановке 45vidusskola в сторону Юглы водитель 1 трамвая наехала на пешеходный переход во время остановки и после того как пассажиры вышли (я и еще 2 человека) я первая начала переходить пешеходный переход а водитель начала движения я ели успела отпрыгнуть, если бы не я пошла первая а женщина в годах которая шла сзади то ее бы сбили, так как на улице очень скользко, водитель посмотрела на меня с каменным лицом и поехала дальше! Написала жалобу в Рига Сатиксме надеюсь она не останется безнаказанно!

Rīgas Satiksme - Sabiedriskie transporti nepienāk pēc publicētā grafika, bet gan pēc sava grafika!

Sabiedriskie transporti nepienāk pēc publicētā grafika, bet gan pēc sava grafika! Saprotu, ka vienu reizi var gadīties, ka transports neatnāk laikā, kavē pāris minūtes. Bet šobrīd situācija ir tāda, ka pēc saraksta tiek izlaisti transporti. Jau kuro reizi eju uz sabiedrisko transportu laikā (pat ātrāk) un sabiedriskais, precīzāk, 14 trolejbuss, pienāk 20-40 minūtēm vēlāk, izlaižot vienu vai pat divus pēc grafika paredzētajiem trolejbusiem. Tas nav normāli, ka cilvēkam jākavē skola/darbs transporta neierašanās dēļ. Neesmu es vienīga, kas sūdzas par šādu problēmu! Rīgas satiksme, lūdzu dariet, ko lietas labā!

Rīgas Satiksme - Kavējums

Kavējums Gribētu izteikt sūdzību par 8. Autobusu Zolitūde - stacijas laukums. Autobusam gala pieturā centrā bija jāpienāk 15: 27, bet ieradās 16: 00. Jau kuro reizi autobuss kavē! Es saprotu, ka darba dienās ir sastrēgumi, bet kas traucē brīvdienās autobusam pienākt laikā? Jāstāv āra aukstumā 50min.

Rīgas starptautiskā autoosta - Saraksti

Saraksti Labdien dzīvoju Medemciemā. Jautājums ir par autobusu kustības sarakstu. Pectam kā mainījās autobusu tarifi. Izmainījās arī braukšanas manierē. Pēc saraksta praktiski nekursē neviens autobuss. Tiek kavēts gan darbs gan bērniem skolā. Kads autobusā šoferis teica kad esot totāls bardaks.

Pasažieru vilciens - Kavējums

Kavējums Vilciens Rīga - Jelgava vajadzēja būt 21.35, cilvēki gaida neko neasaprot un vilciena nav jau 5 pēc tam jau 10 min. Aizgājām pie kasiera viņa teica neko nezin, cita sieviete aiz mums teica ka kavēs 20 min un tad kasiere teica viss ir rakstīts uz tablo. Tablo atrodas Origo iekšā, mēs stāvējām ārā, kur ir mazais lodziņš rada virzienu kad un vikos būs vilciens, un tad pēc tam mēs ieraudzījām ka rāda + 15, kā mēs varam to zināt, ja izmantojam vilcienu piemēram ne tik bieži un visus sīkumus mēs nezinam. Tad kāpēc nevarēja to pateikt pa skaļruni un pabrīdināt cilvēkus. Šausmas nu.

Jelgavas autobusu parks - Jelgavas autobusu parks/ Kavēšana

Jelgavas autobusu parks/ Kavēšana Autobusa lilgas kavēšanas dēļ, zaudēju iespēju tikt uz nākamo autobusu un naudas līdzekļus. Jo situācija sekojoša, nopirku biļeti Jelgava Rīga, iziet 17: 20 ienāk Rīga 18: 15; arī nopirku biļeti Rīga Alūksnē, iziet 18: 30. 17: 10 biju Jelgavas autoostā, gaidu, autobusu, viņš nokavēja 14 min, un nevis ieradās 17: 20 bet gan 17: 34, kamēr tiek cauri Jelgavai uzņemot visus pasažierus, olainei... Kāda man ir garantija, ka autobuss uz alūksni mani pagaidīs, ja es kavēju dēļ Jelgavas autobusa dēļ...

Rīgas Satiksme - Neiet laikā transports

Neiet laikā transports Transports nekad neatiet laikā. Šodien 14 trolejbusam vajadzēja pēc laikiem atiet 18.05, transports tajā laika neatgāja, jo atbraucot gala punkta "Mežciems" 14 trolejbusa šoferim vajadzēja uzpīpēt iedzert kafiju un tikai tad braukt, pa to laiku uz televizora rika atlikts laiks pa 5 mi visu laiku un beigas trolejbuss atgāja tikai 18.24. Tad ir jautājums kur palika trolejbusu kuram bij jāatiet18.05 pietura stāvējām jau no 17.55?

Rīgas Satiksme - Мошенничество, введение в заблуждение.

Мошенничество, введение в заблуждение. В последние дни люди пользующиеся общественным транспортом города Риги стали жертвами заведомо введённого перебоя со стороны компании Rigas satiksme в расписании прибытия общественного транспорта на остановку в положенное время указанное в расписании. В Rigas satiksme данный факт аргументируют тем, что якобы перебои связаны с заторами на дорогах. Сегодня утром я был свидетелем того, что водитель ехал по расписанию заранее написанным от руки на листочке бумаги. Над головой водителя висит...

Pasažieru vilciens - Info trūkums

Info trūkums Labdien! Piektdien, 03.12.2021 sakarā ar bojājumiem uz dzelzceļa līnijas tika atcelti vairāki elektrovilcieni. Tādas ķibeles ir likumsakarīgas un ir neizbēgami pieļaujamas. Nav skaidrojumu tam, kāpēc cilvēkiem neziņā ir jātēlo pingvīni uz perona un nesaprašanā jāizzīlē iespējamais vilcienu aizkavēšanās laiks un prognozējamā izbraukšana. Tā vietā dispečeri tikai atgādina par fantastiskajiem uzlabojumiem, kurus varēs izmantot tuvākajā nākotnē. Vai tiešām mūsu laikā ir tik neiespējami un...

Cata Aizkraukle - Slikts serviss

Šodien braucu ar autobusu no stacijas uz pilsētu 16: 15, kura konduktors nr. Ir 3017. Pirmajā pieturā šoferis sievieti izlaida, taču mani nākamajā pieturā neizlaida, kaut laicīgi piecēlos, un viņš mani redzēja. Vēl aiznākamajā pieturā arī laikam aizmirsa izlaist. Kur ir cilvēcība? ! Nav pirmā reize, ka šis šoferis tā rīkojās. Ārā vairs nav vasara, un tomēr gribās izkāpt tuvāk pie mājām. Vienreiz noklusēju, un turpmāk klusēt netaisos. Lūdzu iemāciet pareizi izturēties šoferiem pret ļaudīm.

Rīgas Satiksme - Халатность

Халатность Сегодня надо было срочно ехать по делам, мне подходит только 15 автобус, ждал его час на холоде, сильно замёрз. При мне на юглу ехали два 15 автобуса, ждал час, ни один не приехал, ехать с юглы до остановки больница гальезерс от силы 5-10 минут. Хорошее обслуживание, ставлю ему 10 отмороженных пальца из 10.

Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Slikts serviss Es gaidīju autobusu no rīta 8: 26 uz Rīgu, 02.12.2021. Viņš pabrauca garām 8: 21 un pat nepajautāja vai kāds brauc uz Rīgu, jo augšā bija rakstīts ka vietu nav. Nu vot es vienkari par velti iztērēju naudu biļetei jo vilciens atbrauca daudz ātrāk un pabrauca vienkarsi garām….

Daugavpils autobusu parks - Ļoti slikta apsargu attieksme pret autoostas apmeklētājiem

Ļoti slikta apsargu attieksme pret autoostas apmeklētājiem 23.11 gribēju nopirkt biļeti Daugavpils autoostā. Arī agrāk saskaros ar apsargu nepieklājīgo uzvedību. Šodien kad ienācu, ieraudzīju ka apsargs ar cigareti rokās neļauj atrasties iekšā sievietēm gados, ja viņas nepērk biļeti neskatoties uz to, ka uz ielas bija ļoti auksts. Man viņš arī izteica aizrādījumus, uz ko es viņam palūdzu uzrādīt apsarga apliecību, to viņš uzrādīt atteicās un sāka prasīt manus dokumentus. Uzskatu, ka apsargam vajadzētu būt apliecinošiem dokumentiem pirms tos prasīt citiem.

Liepājas Autobusu Parks - Mikroautobusa neierašanās noteiktajā laika kas norādīts saraksta

Mikroautobusa neierašanās noteiktajā laika kas norādīts saraksta Jau vairākas reizes Liepājas mikroautobuss Nr 23 neierodas norādītajā laika pēc saraksta - neierodas vispār. Dēļ tā tiek kavēts darbs jau vairākas reizes jo rēķinos ar to ka būs pēc saraksta. Kāpēc tā vispār notiek!? Vienu reizi var gadīties bet tas notiek vismaz vairākas reizes nedēļa!

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc ir samainīti tik radikāli , sestdien un svētdien 4.trolejbusa laiki!? Graudu ielā virzienā uz Ziepniekkalnu atnāk pēdējais 21:18 vai tas ir normāli! Ja vismaz pēdējais būtu līdz 22:00 tad vēl saprastu! Bet ko darīt tiem cilvēkiem kuri pēc darba netiek laicīgi uz transportu tikai dēļ tā,ka tik jocīgi samainīti transporta laiki.