Reitings Pārtikas produkti

PTC
100%
Selga

IKI - akcija

IKI būtu jākaunās par šīm nejēdzīgām akcijām

Rigas virtuve - качество продуктов

На ул.Мартыня находится кухня бесплатного обеда.На 1 человека затрачивается 1 лат,но судя по блюдам,которые готовит RIGAS VIRTUVE их можно оценить не выше 0,50 сантимов.Дают кашу из сечки с непонятной подливой и плавающими кусочками каких-то оставшихся обрезков. Третье блюдо всегда одно и то же ,сто раз переваренный и несладкий чай.На дополнительный гарнир все время капуста,если свежие щи ,то обязательно жидкие-а здесь они экономят капусту.Порции накладывают тоже как попало ,меню никогда нет,а должно быть обязательно.Если эти обеды для малоимущих,так значит можно делать все как попало?

Pārtikas preces - Precēm beidzies lietošanas termiņš

Precēm beidzies lietošanas termiņš Pēdējā laikā šajā veikalā ir ļoti nelaipnas pārdevējas. Ļoti bieži veikalā tukši plaukti. Precēm trūkst cenzīmju un plauktos atrodamas preces ar pirms vairākām dienām beigušos termiņu. Ja kasē palūdz pateikt kādas preces cenu, visbiežāk atbilde ir negatīva!

Picu Studija - apkalpošana, picas, picu studija

Iebraucu svētdienas rītā pēc trenniņa, darbiniekam vēl bija jūtama dvaka, uztaisīja picu ar ļoti lielām garozām, ka tik centru biju gatavs uzēst, un pie tam vēl smaidot iekasēja naudu neissizdams čeku. Jutos tiešām apsmiets, pie tam bija pamatotas šaubas par produktu kvalitāti, jo visapkārt sajūta bija tāda "šmucīga" un netīra. Noteikti nevienam neieteiktu.

Cento - kļuda

labdien!šodien ieejot Cento veikalā pēc Rafaello(šodien akcijā 0.99ls) blakus pie plaukta stāvēja veikala vadītāja un noteica man(pircējam) cik preces vienības drīkst pirkt!Es nezināju,ka ieejot veikalā es nedrīkstu vairāk par 5 preces vienībām iegādāties!Paejot nedaudz tālāk dzirdēju,ka veikala vadītāja saka savai darbiniecei,ka ir aizmirsusi veikt pasūtījumu...brītiņu vēlāk viņas abas no paukta izvāca atlikušās Rafaello kastītes un sazvanījās ar savām draudzenēm(paziņām),paziņojot,ka ir atlikusi priekš viņām. Tad varbūt būtu labāk vispār nelikušas plauktā tās desmit kastītes!

Čili Pica - Meli

Meli Nekad neticiet Čilipicai teica 1.20-1.30 atveda pēc 3 stundām!!!!

IKI - AKCIJAS PRECES

Jau kuro reizi izsludinot akcijas,preces veikalā nav iespējams iegādāties. Bija akcija -vistas spārniņi 0,99sant./kg, pl.10:30 veikalā šis preces nebija.Akcija cukuram,bet pl.10:00 preces veikalā nav. Neizsludinat akcijas,ja jūs nespējat nodrošināt veikalu ar pienācīgu daudzumu preces. NEMUĻĶOJIET PIRCĒJUS!! Ar cieņu-Neapmierinātais klients..

Viktors Firsovs - krapnieks

Viktors Firsovs , pk 220750-10519 is professionals krapnieks. Vins nem kredut apzinati lai tos neatdotu. Vins melo jebkuros apstaklos un mekle iespejas ka piekrat.

Top Veikals - Klienta apkalposana

Klienta apkalposana Labdien!Jau labu laiku kluseju,ar domu,nu labi soreiz piedosu!Bet katram jau ir savs pacietibas mers,ari man.Priekules top veikala nav itin nekadas cienas pret klientu,protams,atseviskam pardevejam,jo ir ari tadas kuras savu darbu veic pienacigi!Piemeram dazi gadijumi,jo visus sarakstot,tad sanaks gramata:1)rits avizes neisainotas,sieviete jauta vai varetu dabut sis dienas aviziti,neviens nedzird,jo kasierite,kuru piedevam,gaidu ari es,jau preces izkramejusi,uz lentes,nevar sasaukt,jo notiek...

ADUGS - amata neatbilstība

SIA Adugs galvenais enerģētiķis Aleksandrs Gribolkins ir viens no nepieklājīgajiem cilvēkiem, kas strādā enerģētikas jomā. Neko negrib dzirdēt un redzēt, jo pašam ir otkadka no piegādātājiem šajā jomā.

Piena produkti no laukiem - neprasme

Kādā brīvdienas pēcpusdienā pa Ķengaraga māju kāpņu telpām klientus piesaistīja kāda sieviete, iedodot skrejlapiņu (ar lauku produktu nosaukumiem, cenām, tālruņa nr, pa kuriem var pasūtīt, bez firmas nosaukuma, bez adreses) un biezpiena paraugu. Biezpiens jau labs, tiešām garšoja pēc lauku biezpiena. Kad nospriedām pasūtīt, tas nebija izdarāms, jo nemitīgi tika palūgts pārzvanīt uz citu nr. Kad nu beidzot pasūtījumu pieņēma, tas līdz mums neatnāca (nācās biezpienu un saldo krējumu pirkt...

Sia"Vaarpas" desa - spalvas

Shodien nopirku maajas desu ko razho Sia"Vaarpas' un griezhot shkjeeliitees atklaajaas vesela vistu spalva un mazs gabalinjsh no spalvas. Vai tas normaaali ka cuukgaljas desaa ir vistu spalvas?

SIA "NAMEJS D" -VISTAS KUPINATS GIROSS - DRAUSMIGA KVALĪTATE

IZPLATITAJS SIA "NAMEJS D" , RAZOTAJS SIA "TALSU GALA" DRAUSMIGAS KVALITATES PRODUKTI (kaut gan garso loti labi)- LUUDZU VIENNOZIMIGI NEEDIET TOS UN BERNIEM NEDODIET NEKAD!!!

SIA "ANTARIS" - apsardzes nekompetence

Ienacu ar dēlu nopirkt maize,pa ceļam bija.Uz to momentu veikalā celvēkos gandrīz nebija.Kamer mes skatamies cenas un vispar,kas tur ir,cik maksa, apsardznieks visu laiku ir bijis 2 metri attaluma no mums.Kūr mes,viņš tieši tik tūvu pie mums.Vienu momentu es neizturēju un teicu viņam,ka nevajag iet tik tuvu aiz mums,ļoti nepatikami,kad skatās un sēko tik tūvu.Teicu,ka mes neesam zagļi,un viņam savādak japilna savas darba pienakumos,lai tāda veida nepazaudet klientus.Es uzskatu,ka cilvekam...

Kurzemes Gaļsaimnieks - Piečakarē darbiniekus

Neiesaku nevienam iet tur strādāt, reāli uzmet darbiniekus, sākumā sola konkrētu ciparu + procentus uz rokas(to pašu neoficiāli), pēc tam maksā minimālo un par apsolītajiem procentiem visu aizmirst aizbildinoties ar to, ka vadība uzskata, ka nav nopelnīta tā nauda. Un tā tik solījumi un solījumi, kā ej prom, tad vispār cenšas izmaksāt pēc iespējas mazāk. Maitas !!!

Diennakts pārtikas veikals - diennakts darba laiks

Nesaprotu kāpēc tiek atļauts diennakts darba laiks pārtikas veikalam dzīvojamā mājā,kurš patiesībā ir alkohola nakts tirdzniecības "točka"!Šī vieta ap veikalu nakts un vēlās vakara stundās it kā atdzīvojas-bieži notiek pie veikala kautiņi,skaļas lamāšanās un tik pat skaļas sarunas līdz pat rītam!Bariem pulcējas iereibuši un pārdzērušies tipi.Par nakts mieru nemaz nevar sapņot!Tikai ar aizbloķētiem logiem!Veikals strādā arī nakts stundās,lai varētu tirgot alkoholu! Veikals atrodas Salnas ielā-5,reģ.nr.40103207850.Ceru ,ka šis murgs kādreiz beigsies! Ar cieņu!

IKI - Gaļas izcirtejs

Šodien, Mūkusalas " IKI " centos iegādāties gaļu, bet tur manā priekšā bija manāmi iereibis gaļas izcirtējs kurš pat īsti nevarēja nostāvēt kājās, bet ar lielām grūtībām viņš iesvēra gaļu.

SIA NOMEDA, SALA - Torte ar pārsteigumu

09. martā SALAS kafejnīcā tika nopirkta medus torte, kura tika atvesta kā dāvana, un izrādījās ka torte ir ar pārsteigumu, pirmkārt torte bija piebāzta ar aprikozēm, turklāt dažas bija veselas un līdz ar to torti vispār nevarēja just, bet bija sajūta ka vienkārši košļā žāvētus augļus, nezinu tas ir domāts svaram vai vienkārši kādai vai kādam nodrebēja roka un par daudz iebira, jebkurā gadījumā tas bija sīkums salīdzinot ar to, ka nācas nogaršot arī SADRUPINĀTUS APRIKOŽU KAULIŅUS, un kad...

Valdo/risi - Partika

Nopirku brunos risus pacinas variju ka uz iepakojuma noradits. Bet kad novariju noteikto laiku un ataisiju pacinu un pagarsoju vini bija cieti un savadu nepatikamu piegarsu, bet deriguma termins vel nau biedzies.

SIA"'RAMATAS"' - Nekvalitatīva produkcija

Mana pirkuma grozā nonāca produkts ''Ekstra desa 250 g"' desas sastāvā gadījās kaulu detaļas , kas traumēja zobu, un esmu gatavs aizstāvēt tiesā savas pircēja tiesības, jo produkta sastāvā nav norādīta pozīcija , ka produktā ir sastopami blakus produkti!!!Cienījamais ražotāj, man nav pieņemams jūsu piedāvājums tirgū, kaut arī tas ir pašu lētāko tirgotāju tīkls"CENTO"!!!!!